Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Січень » 5 » Гороскоп на 5 січня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 5 січня для всіх знаків зодіаку

Інші Гороскопи і поради астрологів на https://radymo.com/ОВЕН

Хто краще вас зараз зможе розбиратися з усіма справами і вміло керувати чужими діями? Ніхто! Ваш оптимізм і завзяття будуть відчуватися за версту, а в будь-якому суспільстві ви опинитеся в центрі уваги, оскільки будете неймовірно привабливі і природні.

 

 


ТІЛЕЦЬ

Сьогодні дуже корисно опинитися серед людей, що володіють більш широкими поглядами на світ, щоб почерпнути у них життєвий досвід і переглянути власні цілі. А ще ви неодмінно з ними знайдете загальні теми та інтереси, що ще більше зблизить вас.

БЛИЗНЮКИ

День гарний для багатьох починань. Сьогодні можете неупереджено поглянути на минулі досягнення і промахи і з легкістю розлучитися з тим, що заважало просуватися в житті. Дуже може бути, що все це згодом приведе до позитивних змін у долі.

РАК

Постарайтеся сьогодні виділити якомога більше часу для відновлення сил і зміцнення здоров'я. Помірні фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі допоможуть скинути вантаж утоми, що нагромадилася від тижневих турбот.

ЛЕВ

Не втрачайте можливості ближче познайомитися або поговорити з людьми, які зовсім не схожі на вас. При цьому пам'ятайте, що зв'язки, які зумієте налагодити в цей день, можуть надати на ваше життя дуже позитивний вплив.

ДІВА

Хоча для багатьох Дів цей день активний і динамічний, представникам кінця знака всі подвиги слід перенести на другу декаду січня, яка, за всіма прикметами, готова побалувати вас приємними сюрпризами. А поки збирайте сили і вибирайте цілі.

ТЕРЕЗИ

Терезам належить проявити себе експертом у сфері людського спілкування. Не відмахуватися від чужих проблем. Вміння вловлювати емоції оточуючих і розуміти витоки їх виникнення, допоможуть вирішити труднощі оточуючих, за що вони будуть вам дуже вдячні.
 
СКОРПІОН

День до межі насичений сприятливими подіями і вщерть заповнений зустрічами, контактами, візитами і розмовами. Тим не менш, бурхливе спілкування нітрохи не завадить забути про свої інтереси і плани, які будете непомітно просувати сьогодні.

СТРІЛЕЦЬ

День в цілому непоганий. Сьогодні, можливо, прийдуть цікаві ідеї та плани, а бажаючих з вами зустрітися і весело провести час з'явиться в надлишку. Проявіть вибірковість як у думках, так і контактах.

КОЗЕРІГ

День в цілому непоганий. Ймовірно, що сьогодні будете спілкуватися і контактувати з багатьма людьми. Правда, в запалі красномовства ненароком може стати явним те, що вам хотілося б приховати. Так що балакайте, та не забалакуйтесь.

ВОДОЛІЙ

Сьогодні маєте великий вплив на оточуючих. Якщо проявите трохи більше звичайної дипломатичності і скористаєтеся підказками інтуїції, то доб'єтеся від інших все, чого тільки не побажаєте.

РИБИ
Сьогоднішній день для багатьох Риб сповнений позитивом і корисним устремлінням. Плани виконуються, вас відвідують множинні ідеї, настрій бойовий, уявлення про майбутнє дуже райдужне. Загалом, все що потрібно для того, щоб відчувати себе у керма.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
СОВЕТ: Когда болит спина, лечение
[Сімейні поради]
Совет: Психические расстройства у детей
[Сімейні поради]
Порада: Найзручніший сімейний автомобіль

Переглядів: 17187 / Дата: 05.01.2013
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...