Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2014 » Липень » 2 » Як перестати зволікати і почати діяти

Як перестати зволікати і почати діяти

Інші Поради для бізнесу на https://radymo.com/

Ми рішуче ставимо перед собою цілі… а потім зволікаємо та зволікaємо.

Три наукові поради, як змусити себе діяти.

Емоції – важлива та невід’ємна частина того, чому люди роблять щось або не роблять. Мозок влаштований таким чином, що в боротьбі думок та емоцій завжди перемагають останні. Боротися з емоціями марно, вони від цього лише дужчають.

Наприклад, під час одного з експериментів учасників попередили, щоби вони постаралися не сумувати, а тоді повідомили погану новину. У результаті ця група засмутилася більше, ніж та, якій не давали настанов щодо того, як їм почуватися.

Усвідомлювати, що щось потрібно зробити – не досить. Потрібно це відчувати. Отже, для потужної мотивації потрібно:, наводить Time.

Стати оптимістом. Найбільше ми зволікаємо тоді, коли в нас кепський настрій. Натомість відчуття щастя підвищує продуктивність. Треба спостерігати за своїм прогресом та радіти з цього;

Не забувати себе винагороджувати. Від винагороди нам добре, від покарання – погано. І те, й інше підживлює мотивацію. Дослідники з'ясували, що три чверті того, що ми робимо, ми робимо задля власних інтересів. Отже, за виконання якогось пункту необхідних завдань себе треба винагороджувати, а за невиконання, навпаки, карати, наприклад, штрафом;

Вигравайте від тиску конкурентів. Спілкуйтеся з людьми, з яких хочеться брати приклад. Здоровими звичками, принципами харчування та навіть кар’єрними прагненнями ми "заряжаємось" від нашого оточення.

Повірити в те, що ми це можемо – перший крок. Треба думати про себе як про вмотивовану та продуктивну особу. Дослідники вважають, що те, якої думки ми про себе, дуже впливає на наші успіхи. У 8 із 10 осіб те, як вони оцінюють результативність своєї роботи, більше залежить від самооцінки, ніж від самих результатів.

 

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Работа в ночные смены может развить диабет
[Поради щодо працевлаштування]
Внимание! Новый вид почтового вируса - особо опасный
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Уважать себя

Переглядів: 11018 / Дата: 02.07.2014
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...