Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Лютий » 25 » Кола шкідлива для вагітних

Кола шкідлива для вагітних

Інші Сімейні поради на https://radymo.com/

Споживання більше п'яти порцій коли за тиждень до передбачуваної вагітності значно підвищує ризик розвитку діабету у жінок "в положенні", запевняють дієтологи.

Обстеження понад 13 тисяч жінок, яке тривало 10 років, показало тісний взаємозв'язок між частим вживанням коли до вагітності і більш ніж 22% ризиком розвитку діабету під час вагітності.

Гестаційний діабет є найбільш поширеним ускладненням вагітності. Він наражає матір і дитину на ожиріння, порушення толерантності глюкози і раннього початку діабету.

Дослідження проводилося фахівцями Гарвардської медичної школи, жіночої лікарні Брігема і Національного інституту дитячого здоров'я і розвитку людини Юніс Кеннеді Шрівер. Хоча основний механізм залишається неясним, американські медики припускають, що дефект в розвитку гестаційного діабету зменшує секрецію інсуліну в поєднанні з викликаним вагітністю опором до інсуліну.

Споживання великої кількості коли сприяє всмоктуванню цукру в кров, а через високий глікемічний індекс подібних напоїв в організмі викликається відповідь плазми глюкози після їх споживання, тим самим порушуючи функції бета-клітин, додають вчені. Крім того, отримання високих доз цукру з газованою водою саме по собі призводить до дисфункції бета-клітин підшлункової залози, що виробляють інсулін.Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради щодо працевлаштування]
Совет: Трудолюбие продлевает жизнь
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Любовь и секс
[Медичні поради]
Совет: взаимосвязь между диабетом 2 типа и алкоголем

Переглядів: 11234 / Дата: 25.02.2012
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...