phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

19:43
Корисні поради - як не потрапити до рук непрофесійного візажиста
У мережі сотні тисяч візажистів пропонують свої послуги. Щоб у важливий для вас день ви були дійсно гарною, ми склали для вас список, який допоможе вибрати справжнього майстра і не натрапити на ошуканців!

Портфоліо майстра

Перше, що потрібно зробити — це вивчити портфоліо. Причому дуже важливо подивитися не лише роботи у стилі арт, але і подивитися фотографії робіт у стилях “портрет” і “б’юті”. Зверніть увагу, наскільки візажист змінює зовнішність моделі, якщо у портфоліо є роботи “до і після”. Дуже часто використовується величезний шар штукатурки і гриму, фотошоп. Нехай вас насторожить, якщо зміни настільки сильні, що неможливо сказати, чи та сама людина перед вами, чи ні.

Портфоліо — візитна картка, обличчя візажиста. Але варто мати на увазі, що бездоганна техніка не завжди супроводжує тонкий смак. Звертайте увагу не лише на техніку розтушовування і графіку макіяжу. Подивіться, чи вийшло обличчя гарним. Чи збереглася індивідуальність. Найчастіше достатньо зовсім легкого макіяжу, щоб підкреслити красу рис обличчя, а складні розтушовування і ідеально правильні брови зовсім не є показником таланту та майстерності. Дивіться на цілісну картинку! Навіть за наявності складного макіяжу перед вами повинна бути жива людина, а не лялька.

Часто візажисти крадуть чужі фотографії або використовують для своєї реклами картинки відомих косметичних марок. Але у кожного художника і візажиста є свій неповторний почерк, який ви без зусиль можете помітити, добре вивчивши фотографії його робіт. Придивившись до фотографій, легко зрозуміти, макіяж робила одна рука або це роботи різних людей. Якщо усі мейки однакові, то, швидше за все, у візажиста немає індивідуального підходу до клієнтів, у нього недостатньо креативності і, можливо, по-іншому він робити просто не вміє. Однаковий макіяж — це не однакова колірна гамма, кольори можуть відрізнятися, а ось техніка, схема весь час та сама.


З ким працює майстер

Зверніть увагу на те, з ким працює візажист. Гарний візажист співпрацює з відомими косметичними брендами і журналами, з талановитими фотографами, у дорогих салонах краси, але обов’язково будуть і фотографії звичайних дівчат. Якщо візажист викладає на сайт тільки роботи з моделями з бездоганною зовнішністю і чудовою шкірою, це привід замислитися.

Можливість зробити тестовий макіяж

Якщо ви у пошуку візажиста на весілля, профі обов’язково запропонує вам репетиційний макіяж. Якщо візажист стверджує, що репетиція не потрібна, то це повинно насторожити. Якщо ви не хочете неприємних сюрпризів на власному весіллі, подбайте заздалегідь про те, як ви будете виглядати.

Можливість навчання у майстра і способи його проведення

Якщо вам потрібен візажист для того, щоб навчитися макіяжу для себе, обов’язково запитайте, як здійснюється навчальний процес. Якщо візажист зрозуміло і прозоро пояснить, як минає урок, чому ви можете навчитися за одне заняття, а чому — за курс занять, то, швидше за все, і навчання буде простим та зрозумілим. Якщо ж він не може зв’язати двох слів і пояснити, що ви отримаєте за ваші гроші, то навряд чи вам реально вдасться чогось навчитися у цієї людини. Важливо зрозуміти, наскільки індивідуальним є підхід, чи вміє людина вислухати і зрозуміти ваш запит. І розповісти вам, що вона може вам запропонувати на підставі вашого запиту. Краще, якщо тривалість одного заняття буде у середньому 3 години. Більше важко, менше неефективно. Урок має містити у собі невелику загальну теоретичну частину, потім теоретичне пояснення того, що підійде вам (з обґрунтуванням), і практика — техніка макіяжу.

Косметика, яку використовує майстер

Під час телефонної розмови запитайте, яку косметику використовує візажист. Якщо будуть названі мережеві бренди, які поширюються по каталогах, то напевно завданням цього візажиста буде продати вам під час зустрічі якомога більше косметики, а не зробити гарний макіяж. Солідні візажисти можуть використовувати косметику цих брендів, оскільки і у них є гарні та якісні позиції, але це будуть швидше поодинокі продукти. Професійні візажисти вважають за краще використовувати у своїй роботі косметику, що більш насичена пігментами, яку складно використовувати непрофесіоналові. При цьому, якщо візажист використовує тільки люкс і професійні марки, це абсолютно не є гарантією якості його роботи. Це лише один з факторів.

Індивідуальний підхід

І ось, нарешті, ви вибрали візажиста і прийшли до нього на макіяж. Що ж насамперед повинен запитати професіонал, який практикує індивідуальний підхід до клієнта? “Чого б вам хотілося? Як ви будете одягнені? Яка фактура тканини одягу? Блискуча або матова? Який виріз у сукні?” Розмовляючи з вами і ставлячи ці питання, професійний талановитий візажист приблизно зрозуміє ваш темперамент, стиль і відчує, у чому вам буде і гарно, і комфортно, а не лише гарно. Це дуже важливо — вміти чути клієнта і знаходити компроміс між тим, що хоче клієнт, і тим, який образ візажист бачить для нього. Справжній майстер своєї справи володіє не лише бездоганною технікою і почуттям кольору. Гарний смак полягає ще й в умінні зробити доречний макіяж. Доречний не лише для заходу, але і для вашої індивідуальності, характеру і настрою!
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 369 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]