phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:15
Найкращий проміжок часу, у який варто лягати спати названо
час сон Британські сомнологи повідомили про те, що наприкінці дня існує період, що є найбільш сприятливим для відходу до сну — так звана "золота година". Йдеться про проміжок між 22.00 і 23.00. Якщо взяти за правило укладатися у ліжко і засинати у цей час, то можна забезпечити себе якісним, здоровим сном, що сприятливо позначиться на здоров’ї в цілому і підвищить шанси стати довгожителем.

"Якщо ми лягаємо спати набагато пізніше або раніше за звичний час, це порушує наш внутрішній біологічний годинник або добовий (циркадний) ритм, призводить до його розсинхронізації, яка сприяє порушенням сну, що загрожують зносом артерій і ризиком розвитку серцевого нападу", — повідомили експерти.

Сомнологи зазначили, що названа ними "золота година" оптимально підходить для засинання і підтримання природних біоритмів приблизно 80 % людей — їх організм "запрограмований" природою на те, щоб вкладатися спати у цей вечірній період і прокидатися через вісім годин. Вони підкреслили, що дотримання природних добових ритмів організму є однією з найважливіших звичок для збереження здоров'я — зокрема, здоров'я серцево-судинної системи.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 72 | Додав: radymo | Теги: час, сон, проміжок | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]