phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

01:13
Найкращу температуру для здорового сну назвали експерти
Температура в спальні впливає на якість сну, вона не повинна бути надто високою або надто низькою.

Деякі люди сплять з відкритими вікнами навіть у мороз, інші включають опалення в спальні ще восени. Температура може вплинути на сон та викликати проблеми зі сном. Експерти пояснюють, на що звертати увагу.

Температура в спальні має бути від 15 до 19 градусів за Цельсієм. Для покращення сну має бути прохолодно, темно та спокійно.

Є кілька факторів, які можуть сприяти безсонню, одним із яких є температура.

Якщо у вашій спальні стане неприємно спекотно чи холодно, ви з більшою ймовірністю прокинетеся.

Але чому це так? Дослідження, опубліковане у Журналі фізіологічної антропології, показало, що надмірна спека чи холод безпосередньо пов'язані з посиленням неспання та зменшенням фази швидкого сну (стадії, на якій ми бачимо сни).

Терморегуляція дуже важлива, щоб залишатися у фазах спокійного глибокого сну. Це фази, на яких ми відпочиваємо найбільше. Тепло – головний фактор, який порушує фазу швидкого сну.

Разом із теплом у кімнаті змінюється і температура вашого тіла, що порушує процес засинання. Якщо температура у вашій спальні вища за 21 градус за Цельсієм, там занадто жарко.

З іншого боку, сон у дуже холодних кімнатах також має свої недоліки. Це може не так сильно вплинути на цикли сну, як сон при високих температурах, але може призвести до інших проблем зі здоров'ям.

Коли нам холодно, наше тіло біжить на повній швидкості, щоб знову зігрітися.

Кровоносні судини звужуються, дихання стає поверхневим, і наша серцево-судинна система зазнає додаткового навантаження, щоб знову регулювати температуру нашого тіла.

Якщо температура у вашій спальні нижче 15 градусів за Цельсієм, там занадто холодно.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 99 | Додав: radymo | Теги: сон, температура | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]