phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:25
Освітню платформу для старшокласників України запустив YouTube
навчання YouTube Підтримка нашої країни під час війни продовжується. На цей раз новини прийшли від YouTube. Було запущено онлайн-платформу з українським освітнім контентом. Це має допомогти нашим старшокласникам подолати проблеми освіти, які виникли через початок бойових дій.

Коментуючи запуск, Сьюзан Войчицькі, генеральний директор YouTube, сказала: "З початку жахливої ​​війни в Україні ми на YouTube постійно працюємо, щоб боротися з дезінформацією, надавати людям достовірну інформацію та об’єднувати нашу спільноту для підтримки зусиль з надання допомоги. Вторгнення росії в Україну матиме довгостроковий вплив на освіту, оскільки мільйони людей змушені залишити свої домівки, а багато навчальних закладів в Україні були пошкоджені або зруйновані. Щоб українські старшокласники могли легко знаходити в Інтернеті контент, який допоможе їм у навчанні, ми зібрали в одному місці на YouTube освітній контент українською, зокрема природничі науки, математику, історію тощо. Ми сподіваємося, що ця освітня платформа допоможе українським студентам продовжувати навчання".

На платформі зібрано навчальний матеріал для школярів 7-11 класів. Відеоконтент повністю відповідає затвердженій навчальній програмі. Тут і українська мова та література, фізика, біологія, математика тощо. Головне від учнів – це бажання вчиться, адже знання за плечима не носити, а ще освічена нація ніколи не опуститься до рівня овочів перед телевізором, що сталося в сусідній недодержаві.

Як отримати доступ до української платформи "Навчання"

  •  * У "Налаштуваннях" на YouTube встановіть свою країну місцезнаходження Україна або виберіть українську мову.
  • * Перейдіть на youtube.com/learning або у мобільному застосунку у вкладці "Що нового" перейдіть до категорії "Навчання".
  • * Досліджуйте різноманітний навчальний контент українською мовою в одному місці.
Категорія: Поради для підлітків | Переглядів: 33 | Додав: radymo | Теги: Youtube, платформа, Запуск, освіта, старшокласник | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]