phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

09:52
Підвищує ризик утворення тромбів вживання яєць на сніданок
яйце сніданок При регулярному вживанні яєць на сніданок підвищується ризик утворення тромбів. До такого висновку прийшли американські медики з клівлендської клініки штату Огайо, провівши відповідне дослідження.

Як пояснили медики, утворенню тромбів сприяє холін, наявний у складі яєць і м’яса. Це поживна речовина, яка навіть продається у вигляді БАДів.

Дана органічна сполука підтримує багато функцій організму, в тому числі позитивно позначається на зростанні клітин і обміні речовин. Однак у високих концентраціях холін стає небезпечним.

За припущеннями лікарів, при надходженні в організм цієї речовини кишкові бактерії починають активно взаємодіяти з нею.

Під час цього процесу утворюється з’єднання ТМАО, яке призводить до злипання тромбоцитів. Згідно з результатами дослідження, його рівень в плазмі крові добровольців збільшився приблизно в 10 разів від вихідного.

Один з авторів роботи Стенлі Л. Хейзен попередив, що добавок з холіном слід уникати, якщо тільки вони не були прописані після обстеження в лікарні.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 116 | Додав: radymo | Теги: утворення, сніданок, тромби, вживання, яєць | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]