Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Травень » 22 » Пробіотики або живі бактерії та сексуальність

Пробіотики або живі бактерії та сексуальність

Інші Сексуальні та інтимні поради на https://radymo.com/

Кисломолочні продукти - ключ до сексуальності

Вчені з Кембриджського університету, штат Массачусетс з'ясували, що кисломолочні продукти, зокрема йогурти, можуть підвищити жіночу сексуальність. Єдина умова – в них повинні міститися пробіотики, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Тепер пробіотики або живі бактерії борються не тільки із зайвою вагою, але і підвищують самооцінку і приваблюють чоловіків. Ерік Альма і Сьюзен Ердман спробували з'ясувати, в чому секрет йогурту. Спочатку вони провели дослідження на мишах, які показали помітне поліпшення травлення і зниження ваги.

Ерік Альма вважає, що між жіночою сексуальністю та корисними бактеріями, які живуть у кишечнику, є прямий зв'язок. В організмі людини в 10 разів більше бактерій, ніж людських клітин. Зовсім не від набору генів і клітин залежить сексуальність, а від бактерій. Були проведені досліди на мишах. Одну групу посадили на спеціальну дієту, а інший давали ванільний йогурт з пробіотиками. Одним з перших наслідків, на які вчені звернули увагу, була зміна шкірки. У гризунів, яким давали йогурт, вона стала вражаюче блискучою.


Медики стверджують, що блискуче хутро – не єдине, на що здатні пробіотики.  Мишки стали значно стрункішими. У них змінилася поведінка і  у фізіологічна будова. У самок спостерігалося збільшення яєчників. Йогурт з пробіотиками позитивно вплинув на самців: їх фертильність збільшилася. На даний момент дослідники продовжують свої досліди, щоб дізнатися, чи впливають пробіотики на жіночу родючість. Принаймні, стан волосся, шкіри і вагу вони можуть змінювати.


Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Кулінарні поради]
Совет: Банан - в чем польза
[Медичні поради]
Совет: Следите за пульсом
[Сімейні поради]
Совет, как не отнимать детство у ребёнка

Переглядів: 11500 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...