phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:49
Продукт, який нормалізує артеріальний тиск, лікарі назвали
Багата на вітаміни зелень може допомогти у відновленні нормального рівня тиску.

Ще недавно на нездужання, пов’язане з перепадами тиску, скаржилися лише люди похилого віку, проте вже сьогодні про неважне самопочуття можуть заявляти і підлітки. Зіткнувшись із такою проблемою, слід якнайшвидше вирушити до лікарні, щоб лікар зміг вчасно призначити правильні медикаменти. Однак далеко не у всіх випадках потрібно вдаватися до лікарських препаратів, адже щоб підвищити чи знизити тиск, потрібно спробувати використовувати нетрадиційні методи лікування, які були відомі ще нашим бабусям та дідусям.

Одним із таких методів є коригування харчування. Існує велика кількість продуктів, здатних нормалізувати тиск, але найефективнішим із них є шпинат.

КЛАДЕЗЬ ВІТАМІНІВ

Шпинат є ідеальним продуктом, що допомагає нормалізувати артеріальний тиск. Трав’яниста рослина — справжнє джерело вітамінів: він містить магній і калій, корисні для людей із серцево-судинними проблемами. Більше того, цей продукт здатний не лише нормалізувати кров’яний тиск, а й розслабити серцеву мускулатуру.

КОРИСНИЙ ДЛЯ КИШКОВОЇ СИСТЕМИ

Шпинат може бути корисним абсолютно для кожного, але особливо для тих, хто страждає на проблеми з кишечником. Продукт здатний покращити перистальтику кишечника та роботу всього шлунково-кишкового тракту. Також багатий клітковиною та каротиноїдами шпинат є профілактичним засобом запорів.

Людям, які часто хворіють, шпинат підійде як джерело вітаміну С, який сприяє підтримці імунітету в періоди хвороби. Не забувайте, що у шпинаті багато оксалатів та його вживання для тих, хто має проблеми з нирками, має бути обмеженим, – підсумувала лікар.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 58 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]