phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

09:04
Продукт, який впливає на сновидіння, назвали вчені
сир лестер У Британії провели дослідження, під час якого людям давали по 20 грамів сиру перед сном. Результати дуже здивували.

Сир — один із найдавніших продуктів, відомих людству. Зовсім нещодавно було знайдено фету, вік якої близько 2600 років. Імовірно, тоді люди й не припускали, що сир може впливати на наші сни. Це вдалося зʼясувати в наші дні ученим із Британії.

Дослідження Британської ради сирів було таким: людям давали по 20 грамів сиру безпосередньо перед сном. Невдовзі виявилося, що випробувані бачили яскраві сновидіння, які змогли запамʼятати.

Цікаво, що сорт сиру також мав значення. Фахівці наголосили, що певні види сиру впливають на конкретні сюжети снів.

Люди, які їли сир із пліснявою, частіше бачили яскраві сни. Червоний сир Лестер з яскравим мандариновим кольором і горіховим присмаком викликав у людей ностальгічні сни. Піддослідні бачили себе в дитинстві чи юності, зустрічалися уві сні з далекими родичами.

Сир чедер, найпопулярніший у Британії, призводить до того, що люди бачать уві сні відомих людей і своїх кумирів. А ось чеширський сир, твердий із солоним післясмаком, взагалі не викликає снів.

Команда вчених не змогла визначити, чому певні сири викликали ці специфічні реакції, але повʼязала загальні результати з триптофаном, який сприяє виробленню "гормону щастя".
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 79 | Додав: radymo | Теги: сновидіння, продукт, сир лестер | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]