phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:02
Що “вбиває” стосунки - руйнуємо міфи про кохання
Кожен з нас уявляє любов і стосунки по-різному. Воно й не дивно, адже кожна людина унікальна. Тим не менш, у нас є і спільне – це дуже поширені і стійкі міфи про кохання, з якими слід попрощатися, якщо мрієте про гармонійні і міцні стосунки з партнером.

Справа навіть не в тому, що вони помилкові, а в тому, що вони заважають розвитку стосунків, отруюють їх кожен день і кожну годину.

У кожного є одна людина, визначена долею – споріднена душа

Дійсно, коли ви закохані в когось, то здається просто неймовірним уявити на його місці когось іншого. Того, хто зробить вас щасливою, з ким можна буде точно так само дивитися вечорами серіали і присьорбувати чай.

Але правда полягає в тому, що більшість з нас познайомилися зі своїм партнером в певній місцевості і при певному збігу обставин. І якби, як припускає міф, на цій Землі у вас була тільки одна рідна душа, ймовірність вашої зустрічі дорівнювала б 0,1-0,2 %.

Насправді у цьому світі є багато людей, з якими вам було б так само добре, а то і краще. Звісно, пошук відповідного партнера займає багато часу, та й знайти точну заміну вашому нинішньому партнеру неможливо – ми всі різні. Але це не означає, що той хтось був би гіршим, або ви з ним були б менш щасливі.

Але якщо задатися метою, відкрити серце і душу назустріч світу і людям – ви обов’язково зустрінете того, хто прекрасно підійде вам.

Чим рідше ви сперечаєтеся з партнером – тим кращі стосунки

Не секрет, що всі пари час від часу сперечаються і навіть лаються. Це нормально, і це частина людської природи. Якщо проводити поруч пліч-о-пліч дні і місяці безперервно, то «зіткнення» – неминучі.

Набагато важливіше, як ви справляєтеся з тим, що ви різні і по-різному дивитися на багато речей. Чи вмієте вести діалог і знаходити компроміс. Тобто чи чуєте ви свого партнера і намагаєтеся зрозуміти, чи для вас важливіше зробити так, щоб все було по-вашому – будь-якою ціною.

Коли хтось із партнерів або обидва вибирають деструктивний стиль спілкування з приниженнями і погрозами – це вже сигнал нездорових стосунків. А от якщо ви обидва в процесі спору прислухаєтеся до аргументів один одного, шукаєте точки дотику і приходите до компромісу – це ознака того, що ваші стосунки здорові і розвиваються в правильному напрямку.

Ви або ваш партнер повинні точно знати, чого хоче і про що думає інший    

Як би не любив вас партнер, він не може (і не повинен) читати ваші думки і передбачати бажання. Багато людей чомусь вирішили, що раз їх супутник життя – той самий «єдиний і визначений долею», то йому навіть пояснювати не треба – він сам знає, про що вони думають і чого хочуть.

Ця ідея «романтичної телепатії», звичайно, виглядає симпатично, але погодьтеся – це казка і фантастика. Реальне життя не має з цим нічого спільного: тут все ґрунтується на комунікації. Наприклад, якщо вас ображає, що партнер проводить всі вихідні з друзями, і ви хотіли б, щоб він побув з вами, то слід йому про це сказати. Ось бачите, як усе просто.

Надування щік, демонстративні зітхання і скривджене мовчання – все це нагадує дитячий садок. Основа міцних і тривалих стосунків – це спілкування.

Стосунки будуються за формулою "50:50"

Найзгубніше для стосунків – це вести рахунок, скільки чого доброго ви вже зробили для партнера, а скільки – він для вас у відповідь.

Нерідко одному з партнерів доводиться докладати більше зусиль і більше віддавати, і в цьому немає нічого страшного – все ок. Хоча якщо весь час віддаєте і працюєте над стосунками виключно ви – саме час задуматися, чи потрібні вони вам і навіщо.

Природно, що стосунки між двома зрілими і дорослими людьми повинні бути передусім гнучкими. Наприклад, якщо ви переживаєте дуже складний період на роботі, буде нормальним, якщо ви попросите чоловіка взяти на себе більшу частину турбот по дому в цей час. І, навпаки, коли йому буде важко – ви підставите своє плече.

Це називається команда, і якщо ви станете такою командою – успіх вашим стосункам гарантований. Тоді не буде ні образ, ні непорозумінь!

Романтичні і сексуальні почуття з часом втрачають гостроту

Це кліше чомусь дуже популярне в сучасній культурі.

Всі ми чомусь вважаємо, що любов починається з шаленого вихору насолоди і щастя, а от з роками все спочатку зменшується, а потім і зовсім стихає, несучи з собою почуття і пристрасть.

Так, це правда, що у більшості стосунки переходять на наступний щабель розвитку – більш спокійний, але це зовсім не означає згасання почуттів! У стосунках завжди є місце романтиці і любові. Призначте один одному знову побачення. Сходіть у ваш улюблений ресторан. Прогуляйтеся нічними вулицями, тримаючись за руки. Ось побачите: любов є і нікуди від вас не втекла!
Категорія: Сексуальні та інтимні поради | Переглядів: 404 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]