phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

01:25
Спосіб контролювати лібідо чоловіків знайшли вчені
Спарювання, важлива соціальна поведінка закладається в мозок у процесі розвитку і може виконуватися без попереднього досвіду. Ця вроджена програма дозволяє тваринам і людям розмножуватися після статевого дозрівання і особливо корисна, якщо зустрічі з потенційними партнерами нечасті.

Вчені зі Стенфордського університету (США) встановили шлях у мозку, який контролює лібідо у чоловіків. Відкриття допоможе знайти нові способи підвищення лібідо у чоловіків із проблемами сексуального потягу. Дослідження було опубліковано у журналі Cell.

Автори використовували мишачу модель: тритижневих самців гризунів відібрали від матері та спостерігали за їх мозковою активністю. Так, вчені змогли відстежити розвиток мозку у відриві від соціального оточення. Потім автори побудували карту нейронів гіпоталамуса.

Гіпоталамус отримує сигнали практично з усіх областей центральної нервової системи та використовує їх для формування сигналів, що спрямовуються в гіпофіз. Гіпофіз у відповідь виділяє різні гормони, які стимулюють багато ендокринних залоз організму.

Виявилося, що всі аспекти сексуальної поведінки – спарювання, фізичний контакт, лібідо та задоволення – надходять з мигдалика, впливаючи на гіпоталамус.

Впливаючи на нейрони виявленого шляху, автори змогли суттєво посилити сексуальну поведінку, включаючи навіть парування з неживими об'єктами, а також скоротити період відновлення мишей після еякуляції.

У майбутньому фахівці планують визначити подібний шлях у самок мишей.
Категорія: Сексуальні та інтимні поради | Переглядів: 48 | Додав: admin | Теги: контроль, чоловік, лібідо | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]