phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:15
Від холестерину і для печінки: користь мускатного горіху
мускатний горіх Багато спеції благотворно впливають на здоров’я. Але далеко не всі здогадуються про їх справжню користь. Отже, така спеція як мускатний горіх. стає доповненням до великої кількості страв. Але в чому її користь?

Антиоксидантні властивості

Кілька досліджень показали, що мускатний горіх і його екстракти можуть мати антиоксидантний потенціал. Він може містити сильнодіючі сполуки, такі як флавоноїди, алкалоїди і міристицин, які можуть допомогти в нейтралізації вільних радикалів в організмі. Це, в свою чергу, допомагає знизити окислювальний стрес.

Захист печінки

Дослідження тварин, опубліковане американським хімічним товариством, показує, що мускатний горіх може допомогти при проблемах з печінкою, наприклад, при її запаленні, оскільки він багатий мірізлігнаном.

Зниження холестерину

У дослідженні на тваринах екстракти мускатного горіха могли показати гіполіпідемічні ефекти. Це означає, що в цій популяції спостерігалося значне зниження рівня холестерину ЛПНЩ. Інше дослідження на тваринах показало, що екстракти насіння мускатного горіха можуть допомогти знизити холестерин ЛПНЩ поряд з рівнем загального холестерину.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 55 | Додав: radymo | Теги: користь, мускатний, горіх | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]