phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:05
Вологість у приміщенні: як її знизити, щоб уникнути появи цвілі
вологість приміщення Вологість – це дуже поширена проблема для зимового періоду, коли в будинках вмикають опалення та температура змінюється. Якщо приміщення не провітрюється належним чином, може виникнути конденсат на вікнах, а в результаті цвіль.

Зменшити рівень вологості взимку дуже важливо. Через відсутність вентиляції рівень кисню в кімнатах знижується, що викликає сонливість та втому, а вологість підвищується.

Це чудове середовище для розмноження вірусів та бактерій, які негативно впливають на здоров'я. А якщо в будинку накопичуватиметься пил, вологість призведе до появи цвілі.

Потрібно, щоб вентиляція працювала справно. Можна зняти всі штори та послабити вікна. Мало хто знає, але вікна мають вбудовану функцію вентиляції. Слід просто розмістити ручку на вікні перпендикулярно під кутом 90° до стелі.

Також потрібно не нехтувати регулярним провітрюванням житлових кімнат хоча б кілька хвилин уранці та ввечері, щоб захистити своє здоров'я.

Важливо активувати зимовий режим на вікнах: ця маленька хитрість полягає в регулюванні герметичності ущільнення, щоб запобігти надходженню надто великої кількості свіжого повітря всередину.

Крім того, можна використовувати рослини, які природним способом контролюватимуть вологість у будинку. Наскільки добре рослини будуть знижувати вологість - залежить від їхньої здатності поглинати росу, туман та іншу вологу через листя. Потім ця волога опускається в корені.
Категорія: Сімейні поради | Переглядів: 64 | Додав: radymo | Теги: вологість, цвіль, вікно, житло, зима | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]