phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:46
Заморожені продукти: чи такі ж вони корисні, як і свіжі
Багато хто зазвичай не купує заморожені продукти. Вважається, що вони містять менше корисних речовин, ніж свіжі. Але чи справді це так, якщо судити з наукового погляду?

У магазині свіжі продукти не завжди є поживними. Пов’язано це з тим, що плоди яблук, наприклад, збирають незрілими, а потім обробляють спеціальною хімічною речовиною і покривають воском. Робиться все це для того, щоб купити яблуко ви могли цілий рік. А ще свіжі овочі та овочі можуть втрачати поживну цінність природним чином. Наприклад, через дві доби зберігання горошок втрачає вже приблизно 50% вітаміну С.

У той же час продукти, які йдуть на заморозку, збираються на самому піку дозрівання і мають високу поживну цінність спочатку. Відповідно до одного дослідження, різниці за рівнем поживних речовин у свіжих та заморожених фруктах та овочах немає. Більше того, у деяких заморожених продуктах фолієвої кислоти та вітаміну А було більше, ніж у свіжих.

З недоліків заморозки можна відзначити те, що перед відправкою на цю процедуру продукти обробляють окропом або гарячою парою. Через це втрачається частина вітамінів групи В, а також вітаміну С. Крім того, заморожена їжа після розморожування стає на вигляд не такою, якою вона була до заморозки.

Що стосується риби та м’яса, то майже жодної різниці між свіжим та замороженим варіантами цієї продукції немає. Єдине – термін зберігання вони все-таки різниться.
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 51 | Додав: radymo | Теги: заморожений, продукт, користь | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]