Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 07

Плавання як засіб фізичної та духовної краси


Не викликає сумнівів твердження, що заняття плаванням і фізична привабливість людини не роздільні.
Плавання має специфічні властивості, що надають позитивний ефект на стан організму людини. Плаваючи, людина відчуває щось, схоже на невагомість у космічному просторі. Для руху по воді людині потрібно виконувати певні дії своїм тілом, аналогічних їм немає ні в одному виді спорту. Результатом є величезний оздоровчий ефект, а також профілактика і лікування порушень складу тіла.

Не секрет, що гарна постава є запорукою хорошого самопочуття і відмінного настрою. Правильна фізичне будова - це обов'язкова умова для функціонування всіх внутрішніх органів і ... Читати далі »
Переглядів: 11854 / Дата: 07.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Схильність приховувати справжні почуття може привести до того, що при зовнішньому спокої, всередині буде бушувати полум'я пристрастей. Якщо не дасте вихід своїм почуттям, то емоційного стресу виявиться складно уникнути.

ТІЛЕЦЬ

Намагайтеся сьогодні даремно не ризикувати, тому що будете робити спроби знайти найлегші шляхи для досягнення бажаного. Це може штовхнути вас на необдумані вчинки, пояснити логічно які буде практично неможливо.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні варто перейти на дієтичну їжу і відмовитися від продуктів, якість яких викликає сумнів, інакше вам не уникнути отрує ... Читати далі »

Переглядів: 11680 / Дата: 07.08.2012
Коментарів: 0