Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2013 » Червень » 02

З онкологією бореться полуниця


Доведено: полуниця бореться з онкологією
Одна з перших весняних ягід - це полуниця. Крім того, що вона володіє прекрасними смаковими якостями і красива на вигляд, полуниця надзвичайно корисна - її вживання бореться з появою і розвитком бича сучасного людства - онкологією.

Згідно з результатами спільних досліджень фахівців з Іспанії та Італії, ягоди полуниці мають лікувальні властивості - захищають від раку і старіння. У ході досліджень його учасники протягом чотирнадцяти днів їли по півкіло полуниці кожен день.

Як виявилося, що ягодами самої звичної для нас літньої (не зимової!) полуниці максимально підвищується рівень антиоксидантів в нашій крові. Ними ведеться боротьба з окисними процесами, а значить, знижуються ризики появи і розвитку онкології. Також ягоди полуниці борються з хворобами серцево-судинної системи. Полуницею про ... Читати далі »

Переглядів: 1751 / Дата: 02.06.2013
Коментарів: 0

Если нужно оформление выписки из кадастра в сжатые сроки, то посетите сайт dazru.com.ua

Если вы решили быстро и без лишних хлопот продать свою землю, а поэтому вам нужно оформление выписки из кадастра в сжатые сроки, тогда вам поможет Интернет. Ведь в мировой паутине, а если быть точнее — то здесь, на сайте dazru.com.ua, вы всегда можете заказать по самой низкой цене оформление выписки из кадастра. Собственно говоря, таким образом вы сэкономите и свое время, и нервы, а также сможете быстрее продать свою землю и заработать деньги.

Именно поэтому не упускайте возможности, которые вам дарит всемирная сеть Интернет. Ведь с их помощью вы сможете сделать свою жизнь куда проще и легче.
Переглядів: 1893 / Дата: 02.06.2013
Коментарів: 0