Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2013 » Червень » 2 » З онкологією бореться полуниця

З онкологією бореться полуниця

Інші Медичні поради

Доведено: полуниця бореться з онкологією
Одна з перших весняних ягід - це полуниця. Крім того, що вона володіє прекрасними смаковими якостями і красива на вигляд, полуниця надзвичайно корисна - її вживання бореться з появою і розвитком бича сучасного людства - онкологією.

Згідно з результатами спільних досліджень фахівців з Іспанії та Італії, ягоди полуниці мають лікувальні властивості - захищають від раку і старіння. У ході досліджень його учасники протягом чотирнадцяти днів їли по півкіло полуниці кожен день.

Як виявилося, що ягодами самої звичної для нас літньої (не зимової!) полуниці максимально підвищується рівень антиоксидантів в нашій крові. Ними ведеться боротьба з окисними процесами, а значить, знижуються ризики появи і розвитку онкології. Також ягоди полуниці борються з хворобами серцево-судинної системи. Полуницею продовжується період існування червоних кров'яних клітин.

Як доводять вчені з Каліфорнії, за допомогою фізетину - потужного антиоксиданту в полуниці, запобігаються дегенеративні процеси в клітинах мозку, поліпшується пам'ять і стимулюється розумова діяльність. Що стосується суниці, то її здатність підвищувати рівень дофаміну в мозку теж пов'язана з поліпшенням пам'яті та уваги.

Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Картошка с мясом – средство не опьянеть
[Кулінарні поради]
Совет: В морозы - никаких диет
[Медичні поради]
Профилактикой рака можно заниматься самостоятельно, без медпрепаратов


Переглядів: 1707 / Дата: 21.03.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...