Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Radymo.com » 2012 » Серпень » 21 » Ожиріння викликає отупіння - встановили британські науковці

Ожиріння викликає отупіння - встановили британські науковці

Інші Медичні поради


Британські вчені встановили, що люди з надмірною вагою входять до групи ризику по розумовим захворювань, повідомляє у вівторок ВВС-Россия.

У проведеному вченими дослідженні брали участь більше 6 тис. британців у віці від 35 до 55 років. Протягом 10 років учасники тричі проходили тест на розумову активність.

У результаті з'ясувалося, що у людей, які страждають ожирінням, зниження швидкості когнітивних процесів відбувається швидше, ніж у людей з нормальною вагою.

Експерти поки не впевнені в тому, що саме є причиною взаємозв'язку між ожирінням і спадом розумової діяльності, але висувають припущення, що виною тому можуть бути деякі порушення обміну речовин.

"Для того, щоб зрозуміти, наскільки важливо вплив генетики того чи іншого досліджуваного, а також тривалості періоду ожиріння на такі когнітивні функції як мислення і пам'ять, потрібно провести ще кілька тестів", - відзначають експерти.

Додамо, що існуючі продовольчі системи заохочують раціони харчування, які спричиняють появу надмірної ваги та ожиріння, через які в світі помирає більше людей, ніж від недоїдання. Про це йдеться в доповіді спеціального доповідача ООН з питання про право на харчування Олів'є де Шуттер.

Також читайте:
[Святкові поради]
Совет: Покупайте свое
[Цікаві поради]
Совет: Релакс - пятиминутки
[Кулінарні поради]
Совет: Польза кабачковой икры


Переглядів: 11031 / Дата: 23.04.2018
Коментарів: 0
Всього коментарів: 0
Тільки зареєстровані користувачі можуть додавати коментарі.
[ Реєстрація | Login ]
загрузка...