Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Січень » 2 » Порада - Краще встати раніше

Порада - Краще встати раніше

Інші Цікаві поради на http://radymo.com/

Люди, які рано встають вранці, зазвичай відрізняються наявністю хорошої фігури, вони більш щасливі і мають менше проблем зі здоров'ям, чого не можна сказати про тих, хто любить повалятися подовше, з'ясували вчені. Вони заявляють: той, хто рано встає, швидше виконує ранкові справи по дому, раніше збирає дітей у школу і виїжджає на роботу, пише The Telegraph.
А ось люди, що встають пізно, ризикують заробити депресію, страждати від стресу і зайвої ваги. Дані висновки були зроблені на основі онлайн-опитування 1068 осіб. Їх запитували, наскільки вони щасливі і відчувають тривожність. Дослідників цікавило також їх фізичне здоров'я, режим харчування і сну.

Виявилося, любителі встати раніше вже не спали в районі 7 ранку, а "люди вечора" чекали, поки годинник покаже 8:54. Що ж до вихідних, то обидві групи воліли відіспатися. Але "жайворонки" вставали в 7:47, а "сови" - в районі 10 ранку. У результаті аналіз зібраної інформації засвідчив: у першої групи відзначалися більш позитивні покази.

За словами доктора Йорга Хубера з Університету Роехемптона, "жайворонкам" простіше підлаштуватися під шалений темп життя. У підсумку вони мають не так багато проблем зі здоров'ям і меншу вагу тіла. До речі, вчені також з'ясували, що люди, які довго дивляться телевізор, частіше пропускають сніданок, адже вони перекушують ввечері під час перегляду телепрограм і на ранок просто не хочуть їсти.
Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Медичні поради]
Совет: Стрессы и акупунктура
[Поради молодим мамам]
Совет: Детские игрушки могут быть опасны
[Спортивні поради]
Совет: Как легче бросить курить

Переглядів: 11355 / Дата: 15.11.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...