Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Січень » 2 » Порада - проти ожиріння

Порада - проти ожиріння

Інші Кулінарні поради на http://radymo.com/

Чим більш економічно відкритою є країна, тим більше в ній ресторанів і забігайлівок швидкого харчування, а також товстих людей.

«Не випадково держави з найвищими показниками ожиріння серед населення - це країни з ліберальним підходом до торгівлі, такі як США, Великобританія, Австралія, Нова Зеландія і Канада, на відміну від Японії та Норвегії, де торгівля строго регулюється державою», - зазначають дослідники з університету Мічигану, США.

Згідно з результатами аналізу даних з 26 розвинених країн, в США на кожні 100 000 чоловік припадає 7,5 ресторанів швидкого харчування, а в Канаді - 7,4. Рівень ожиріння в США становить 31% серед чоловіків і 33% серед жінок. В Канаді ці цифри дорівнюють 23% для чоловіків і для жінок.

Для порівняння: на кожні 100 000 японців доводиться лише 0,13 забігайлівок, а на таку ж кількість жителів Норвегії - 0,19. Кількість товстих людей в Японії дорівнює 2,9% серед чоловіків і 3,3% серед жінок, а в Норвегії - 6,4% серед чоловіків і 5,9% серед жінок.Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Поради молодим мамам]
Совет: Мамы, едем рожать на природу
[Святкові поради]
Совет: Танцуй, стройнее будешь
[Кулінарні поради]
Совет: Салатная диета - худеем за три дня

Переглядів: 11343 / Дата: 17.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...