phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

13:21
3 ранні симптоми захворювання нирок зарубіжні лікарі назвали
Одним з сигналів організму про захворювання нирок є поява сухості і свербіння шкіри. Про це розповіли закордонні лікарі, які пояснювали, за якими симптомами можна засікти проблему на ранній стадії, повідомляється на порталі The Times Hub.

За словами лікарів, захворювання нирок може розвиватися без будь-яких симптомів, що призводить до пізньої діагностики вже хронічного стану. В кінцевому підсумку ситуація може виявитися настільки серйозна, що буде потрібне хірургічне втручання. Тому дуже важливо усвідомлювати небезпеку проблем з нирками і виявляти їх на ранньому етапі, коли лікування ефективно.

Зарубіжні фахівці назвали 3 симптоми, що говорять про розвиток ниркової дисфункції.

Зміни діастолічного (нижнього) тиску. Серйозні відхилення від норми вказують на погіршення у роботі кровоносних судин нирок: наприклад, надмірне збільшення діастолічного тиску говорить про розвиток ниркової гіпертонії.

Погіршення стану шкіри. Свербіж і сухість шкіри часто вказують на те, що нирки перестають функціонувати належним чином. Ці симптоми з’являються через надмірну кількість фосфору в організмі або через отруєння продуктами обміну речовин. Крім дерматологічних проблем ці фактори також можуть провокувати патологічні ураження кишечника і печінки.

Симптоми анемії. Тремор і постійний озноб, втома, задишка, безсоння, слабкість – всі ознаки, які проявляються при анемії, також можуть сигналити про те, що в людини не в порядку нирки. Виникнення анемії може вказувати на розвиток ниркових захворювань, оскільки через проблеми з нирками сповільнюється вироблення гормону еритропоетину, що стимулює вироблення еритроцитів в кістковому мозку.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 211 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]