phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:39
Без води ковтати таблетку небезпечно
Ви коли-небудь ковтали пігулки без води? Не кожна людина зможе зробити це, особливо якщо вона досить велика.

Тим не менш, в деяких ситуаціях під рукою може не бути ніякої рідини, а ліки необхідно терміново випити. Водночас є люди, які без труднощів провертають подібний трюк і велику частину часу п’ють таблетки без води. Однак через це ви можете не тільки вдавитися, але і зіткнутися з досить небезпечними наслідками.

Чому не можна ковтати пігулки без води?

Рідина допомагає таблетці легко проходити по стравоходу і не дозволяє застрягти їй у горлі. Якщо це все ж сталося, пігулка в стравоході може спровокувати роздратування і початок запального процесу, що в свою чергу призведе до безлічі проблем, серед яких почуття печії, біль у грудній клітці, кровотеча або виразка.

Як зрозуміти, що таблетка застрягла в горлі?

Людина, як правило, далеко не відразу розуміє, що сталося. У перший час симптомів може не бути через відсутність у стравоході нервів, які передають сигнали болю. При цьому спочатку людина буде відчувати неприємні відчуття через пошкодження ніжної тканини стравоходу, і зрозуміє про те, що сталося, вже по виниклих ускладненнях. Наслідки можуть бути ще більш руйнівними при прийомі окремих засобів, наприклад, ліків проти остеопорозу або антибіотиків.

Як приймати ліки?

Для того щоб уникнути проблем, краще всього запивати таблетки великим об’ємом води. Якщо говорити більш точно, то фахівці вважають, що ідеальний варіант — запивати ліки 250 мл води. Крім цього дуже важливо пити їх стоячи або сидячи. Якщо робити це лежачи, можна вдавитися і задихнутися. Після того, як ви проковтнули пігулку, краще не лягати протягом 15 хвилин.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 53 | Додав: radymo | Теги: таблетка, вода, ковтання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]