phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

17:21
Чим небезпечний дефіцит заліза і як впоратися з проблемою - медики розповіли
Не всі люди можуть знати, що стикаються з дефіцитом заліза, оскільки не помічають важливих сигналів організму. Однак стикається з цією проблемою багато хто.

Вважається, що з нестачею заліза може стикатися приблизно третина населення. Дехто недооцінює ризик, який пов’язаний із нестачею важливої речовини.
У чому він полягає

Анемія

Найнебезпечнішим наслідком регулярного дефіциту заліза є формування цього небезпечного захворювання. Ця недуга має серйозні наслідки. Полегшити свій стан можна лише за допомогою медиків.

Кисень

Достатня кількість заліза необхідна для коректного транспортування кисню в рамках нашого організму. За відсутності належної кількості речовини у раціоні відбуваються серйозні збої.

Обмін речовин

Про це теж багато хто навіть не знає, проте залізо є необхідною речовиною для того, щоб обмін речовин на всіх рівнях відбувався коректно і без збоїв.

Зайва вага

Експерти зазначають, що взаємозв’язок між дефіцитом заліза в раціоні та зайвою вагою було встановлено в рамках досліджень. Якщо ви не можете схуднути, проаналізуйте свій раціон на наявність заліза в достатній кількості.

Токсини

Важлива роль заліза полягає в тому, що речовина сприяє м’якому та природному процесу детоксикації. Тому важливо вживати залізо у достатній кількості.

Інші ризики

Залізо є необхідним елементом для нормалізації показників холестерину, що впливає на роботу серця.

Залізо необхідне для того, щоб якісно засвоювалися вітаміни групи В організмом. При дефіциті речовини людина стикатиметься з занепадом сил і підвищеною стомлюваністю.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 1771 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]