phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:44
Говорять про порушення в організмі 7 найнебезпечніших симптомів
Про небезпечні порушення можуть сигналити різні симптоми, але деякі з них вимагають особливої уваги, а також перевірки у лікаря.

Фахівцями клініки Майо був складений перелік тих ознак, які можуть вказувати на дійсно небезпечні зміни в роботі організму.

Задишка. Труднощі з диханням, що виникають при простій ходьбі, дихання з присвистом, можуть бути симптомами астми, пневмонії, хронічної обструктивної хвороби легень (ХОЗЛ), а також тромбу в легенях.

Незрозуміле різке схуднення. За словами фахівців, втрата 5% ваги протягом місяця або 10% за півроку вимагає обов’язкового звернення до лікаря. Таке схуднення може бути сигналом про розвиток раку, діабету, захворювання печінки.

Зміни звичного стану кишечника. Діареї, які раптово почастішали або несподівано тривалі запори, а також колір калу, який змінився, згідно рекомендації Американського онкологічного товариства, є підставою для перевірки на наявність запальних процесів в кишечнику або раку товстої кишки.

Почуття переїдання при малій кількості їжі. Експерти відзначають: якщо такий ефект триває більше тижня, краще відвідати лікаря. Даний симптом може вказувати на розвиток раку підшлункової залози або раку яєчників.

Спалахи світла перед очима. Це симптоми відшарування сітківки – небезпечного процесу, що веде до сліпоти. Зазвичай спалахи бувають в одному оці, в рідкісних випадках – в обох відразу.

Субфебрильна температура. Температура 37.7-37.8, що тримається більше двох тижнів може бути сигналом туберкульозу або злоякісної пухлини.

Часті головні болі. Найнебезпечніші види головного болю – “вибухаючі”, а також супроводжувані лихоманкою, слабкістю, судомами, онімінням, труднощами з промовою. Людям у віці від 50 років медики радять звертатися за обстеженням у разі почастішання головного болю, не відкладаючи часу.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 249 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]