phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

23:41
Як вірно позбавлятися від ячменю на оці розповіли медики
Національна служба охорони здоров’я Великобританії (NHS) перерахувала заходи, як правильно позбавлятися від ячменю на оці, щоб уникнути ускладнень.

Ячмінь викликається бактеріальною інфекцією, найчастіше золотистим стафілококом, що має зв’язок з ослабленим імунітетом. Стан супроводжується не тільки неприємними відчуттями, але і психологічним дискомфортом. Згідно порад NHS, при захворюванні слід змочити чисту тканину в кип’яченій холодній воді, тримати в області ока протягом 5-10 хвилин, повторюючи цю маніпуляцію до 4 разів на день.

Для полегшення болю варто прийняти знеболюючі препарати, такі як парацетамол або ібупрофен. Якщо вищевказані рекомендації не приводять до поліпшення стану, то варто звернутися до лікаря, який допоможе зменшити набряклість. У той же час фахівець може призначити зовнішні або пероральні антибіотики, якщо інфекція поширилася і зачіпає інші області очі.

Щоб уникнути погіршення симптомів, британські фахівці радять уникати носіння контактних лінз і нанесення макіяжу. Ні в якому разі не можна намагатися проткнути ячмінь на оці самостійно, так як це загрожує поширенням інфекції.

У свою чергу медики з клініки Майо відзначають, щоб уникнути подальшого розвитку даного захворювання, важливо мити руки з милом теплою водою або використовувати дезінфікуючий препарат для рук кілька разів в день. Протирати очі не варто навіть в тому випадку, якщо була зроблена гігієнічна процедура.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 566 | Додав: radymo | Теги: ячмінь, око | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]