phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

10:59
Як вживання алкоголю може впливати на роботу мозку - вчені розповіли
Тривале вживання алкоголю може спричинити розвиток деменції в людини. А також викликати низку інших порушень, пов’язаних із пошкодженням тієї чи іншої ділянки мозку.

Посилаючись на висновки, зроблені британським товариством Альцгеймера – благодійною організацією, що займається дослідженнями деменції, навіть легкі когнітивні порушення можуть свідчити про те, що людина наражається на ризик “серйозного пошкодження головного мозку”. У цьому випадку вживання алкоголю може лише прискорити процес порушень і призвести до тяжких наслідків.

Порушення когнітивних функцій та розвиток такого захворювання, як Альцгеймер, експерти пов’язують із регулярним і надмірним вживання алкоголю, а також нестачею вітаміну B1.

Вони зазначають, що такі люди зазнають провалів у пам’яті, а їхню наявність починають заповнювати “фантазіями”.

“Якщо алкоголь серйозно пошкодив ваш мозок, ви, ймовірно, страждаєте від втрати пам’яті. Може статися щось, зване “конфабуляцією”, коли людина може заповнювати прогалини у своїй пам’яті тим, чого не сталося. І хоча людина, яка розповідає казку, справді вірить у її правду, може здатися, що вона бреше”, – описали стан ушкодження мозку спеціалісти.

Також вони зазначили, що людина з пошкодженим від вживання алкоголю мозком насилу освоює нову інформацію, може виявляти апатію, часто повторювати одні й ті самі дії. Крім того, їй важко сконцентруватися, дотримуватись плану роботи, ухвалювати рішення чи брати на себе відповідальність.

“Це означає, що менша кількість осередків несуть повідомлення, які потрібні мозку для виконання різних завдань”, – пояснили у благодійній організації.

Вони ж зазначили, що регулярне вживання алкоголю також може пошкодити кровоносні судини головного мозку людини, що може призвести до підвищення артеріального тиску, а це зі свого боку – спровокувати інсульт.

У Товаристві Альцгеймера зазначили, що людина з деменцією не має можливості одужати, проте пошкодження мозку, пов’язане з алкоголем, може вилікувати.

“Лікування передбачає відмову від алкоголю та ін’єкції вітаміну B1”, – сказали експерти.

Говорячи про зв’язок хвороби Альцгеймера та алкоголю, фахівці наголосили, що у кожної десятої людини з діагнозом деменція є якась форма пошкодження мозку, пов’язаного з алкоголем.

Хвороба Альцгеймера – це невиліковне захворювання головного мозку, що проявляється поступовою втратою розумових здібностей. На заключному етапі людина втрачає мову й інтелект повністю. Без повного та спеціального догляду хворий може померти.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 444 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]