phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

14:14
Може виявитися ознакою хвороби Паркінсона нетиповий симптом
Хвороба Паркінсона – повільно прогресуюче хронічне нейродегенеративне захворювання. Воно викликає втрату клітин в тій частині мозку, яка відповідає за вироблення дофаміну.

Речовина виступає в якості посередника між мозком і нервовою системою, що допомагає контролювати і координувати рухи тіла. Однак нещодавно фахівці виявили незвичайну ознаку захворювання.

Згідно з дослідженням, 90% людей з хворобою Паркінсона втрачали нюх. Цей стан називається гіпосмією і є раннім симптомом захворювання. Вчені відзначили, що втрата нюху може статися за 10 років до того, як людині діагностують хворобу Паркінсона.

Саме в цей час можуть бути виявлені найперші зміни в мозку. З чим саме пов’язана гіпосмія, вчені поки точно не знають, проте припускають, що сам процес захворювання може починатися в нюховій цибулині – частині мозку, яка за нього відповідає, пише Express.

Інші ознаки захворювання включають тремор, неконтрольовані рухи під час сну, скутість кінцівок або повільність, зміни голосу. В даний час вважається, що причиною цього захворювання може бути поєднання генетичних змін і факторів навколишнього середовища.

 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 71 | Додав: adminA | Теги: ознака хвороби Паркінсона, нетиповий симптом | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]