Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2019 » Лютий » 28 » Перший в країні робот-хірург з’явився у Вінниці

Перший в країні робот-хірург з’явився у Вінниці

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

У Вінниці з’явився перший в країні робот-хірург

У Вінниці запровадили роботизовану хірургію. Робота-хірурга “взяли в штат” в медичному центрі ендохірургії. Це перший і поки що єдиний електронний лікар в Україні. Кіборга Да Вінчі розробили у США. Наразі медики центру вже пройшли навчання і визначили дати перших операцій за участі робота. Про це повідомляє UA:Вінниця.

“Працювати на daVinci є мрією багатьох хірургів. В багатьох країнах така хірургія вже багато років доступна. Тільки не в Україні. Тепер українцям не треба шукати клініки за кордоном. Звісно собівартість роботи за допомогою робота коштовна. Маємо надію, на співпрацю з державою, зі страховою медициною. Так як це робиться в усьому світі. Це значно вплине на доступність” – говорить директор центру Євгеній Антонюк.

Чим особливий робот-хірург?

Робот робить операції, які не під силу людині, бо може працювати в чотири руки у важкодоступних місцях. У Вінниці він запрацює вже у березні – заплановані перші операції. Проведуть втручання в пухлинні процеси малого тазу та будуть видаляти рак простати.

“Операцію за допомогою робота можна робити будь-які операції. Але є операції, які лікар не може зробити звичайним доступом, так як зробить це робот. Це рак простати, рак кишківника та деякі операції по гінекології”, – додає Антонюк.

Працюватимуть з роботом місцеві хірурги. Андрій Григоренко та Руслан Церковнюк пройшли навчання роботизованої хірургії в провідних клініках Європи та США.

Українці їдуть у клініки з роботом-хірургом в Польщу, Німеччину, Турцію. Операції коштують 5-7 тисяч євро. В Україні хочуть зробити операції суттєво дешевшими.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Икру лососевых употребляйте чаще
[Святкові поради]
Порада: Приготуймось належно до свята Різдва Христового
[Медичні поради]
Совет: Самая опасная сигарета - утренняя

Переглядів: 1293 / Дата: 28.02.2019
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...