phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:19
Сервіс доставки ліків запустять МОЗ і Укрпошта
 Міністерство охорони здоров'я спільно з «Укрпоштою» планує запустити сервіс замовлення і доставки ліків. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Нещодавно "Укрпошта" отримала ліцензії від Держлікслужби як на оптову торгівлю лікарськими засобами, так і на продаж ліків як поштовий оператор. У найближчому майбутньому ми запустимо проєкт, який, на нашу думку, значно спростить доступ до ліків", - сказав він.

Ляшко уточнив, що ліки можна буде замовити через Інтернет або телефоном, і вони прибудуть або до найближчої точки "Укрпошти", або поштовий оператор привезе їх за місцем проживання.

"Таким чином, ми вирішимо проблему забезпечення доступності ліків по всій країні", - сказав він.

Ляшко нагадав, що із січня 2024 року МОЗ уже реалізує проєкт мобільних аптек, який дає змогу забезпечити ліками, зокрема жителів прифронтових територій. Перша мобільна аптека почала працювати в Харківській області, маршрут мобільної аптеки включав 80 населених пунктів. На початку лютого мобільні аптеки почали роботу в Черкаській області, де вони працюють за шістьма маршрутами і забезпечують ліками 36 населених пунктів.

Ляшко повідомив, що мобільні аптеки мають працювати в усіх областях. Зокрема, найближчим часом проєкт «мобільні аптеки» буде розширено на Черкащині, де до нього долучається ще одна аптечна мережа, а розпочне роботу в Рівненській та Сумській областях.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 288 | Додав: radymo | Теги: Укрпошта, доставка, ліки, Моз | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]