Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2018 » Грудень » 7 » Старіння мозку - простий спосіб уповільнити його

Старіння мозку - простий спосіб уповільнити його

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Простий спосіб уповільнити старіння мозку

Журнал Frontiers in Immunology опублікував дані дослідження, які свідчать про те, що вживання багатих клітковиною продуктів може сповільнювати старіння головного мозку. Вчені з’ясували, що таке харчування активізує вироблення протизапальних речовин.

«Харчові волокна, що містяться у фруктах, овочах, горіхах, насінні бобових і цільнозернових продуктах, викликають продукцію коротколанцюгової жирної кислоти, що володіє протизапальними властивостями, тим самим сприяючи уповільненню старіння мозку», – зробили висновок фахівці.

За словами дослідників, фактором погіршення мозкових функцій в старості є схильність до гіперактивності і хронічного запалення мікроглії-спільноти імунних клітин мозку. Проведене вченими експеримент на щурах показав, що раціон з високим вмістом клітковини зменшує запалення в мікроглії мозку. Як вважають дослідники, це відбувається в зв’язку з тим, що на тлі такого харчування зменшується виробництво провокуючої запалення речовини.

Примітно, що експеримент підтвердив властивість харчових волокон знижувати рівень запалення і в кишечнику. Не виключено, що зменшення схильності до запалення, викликане вживанням їжі з клітковиною, відразу і в кишечнику, і в головному мозку, аж ніяк не випадково. Останні наукові дані свідчать про те, що орган ШКТ і мозок пов’язані один з одним специфічними сигнальними шляхами.

«Те, що ми їмо, має значення. Харчові волокна стимулюють виробництво коротколанцюгової жирної кислоти, яка продукується в товстій кишці, може поліпшувати пам’ять і зменшувати запалення. Недоотримання клітковини може мати негативні наслідки для здоров’я мозку», – застерегли автори роботи.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет: Клюква спасает от цистита
[Сексуальні та інтимні поради]
Совет : Пробуждаем сексуальность, обретаем сексапильность
[Цікаві поради]
Совет: Облысение - как восстановить рост волос

Переглядів: 1263 / Дата: 07.12.2018
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...