Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2020 » Травень » 5 » Супрун щодо "вбивства" медичної реформи - рабство для медиків, страждання для пацієнтів

Супрун щодо "вбивства" медичної реформи - рабство для медиків, страждання для пацієнтів

Інші Медичні поради на https://radymo.com/

Рабство для медиків, страждання для пацієнтів: Супрун щодо «вбивства» медичної реформи

Екс-глава МОЗ Уляна Супрун вважає, що плани уряду України повернутися до старих методів фінансування системи охорони здоров’я — це «крок у минуле».

Про це вона заявила на своїй сторінці у Facebook.

«Називати „поліпшенням реформи“ боягузливий крок у минуле — значить брехати і зневажати всіх українців, у тому числі медиків, які заслуговують на гідну і справедливу винагороду за свою роботу», — написала Супрун.

За її словами, справжня трансформація системи охорони здоров’я не може бути втілена в умовах, коли влада боїться викликати критику і хоче тільки подобатися.

«Не можна трансформувати рівень медичної допомоги у лікарнях і поліклініках, коли ти дивишся на медиків як на електорат/потенційний ризик для місцевих виборів восени. Сьогодні і Зеленський і Радуцький, і Максим Степанов захищають виключно власні політичні інтереси і статус-кво давно діючих у регіонах медичних еліт і фармацевтичної мафії», — підкреслила екс-міністр.

Супрун зазначила, що співпраця влади і людей зі сумнівною репутацією заради рейтингів може перетворити «всю країну на дурдом».

«Медикам — зрівнялівку і рабство, пацієнтам — страх, страждання і смерть, Зеленському та ко — закордонні клініки і високі рейтинги. Українцям час дорослішати, вимикати телевізор і розуміти наслідки власних рішень», — додала вона.

Уляна Супрун


Називати “покращенням реформи” боягузливий крок у минуле –– означає брехати та зневажати усіх українців, в тому числі медиків, які заслуговують на гідну та справедливу винагороду за свою роботу.

Справжня трансформація системи охорони здоров’я не може бути втілена, коли влада прагне виключно подобатись. Не можна трансформувати рівень медичної допомоги у лікарнях та поліклініках, коли ти дивишся на медиків як на електорат/потенційний ризик для місцевих виборів восени. Сьогодні і Зеленський, і Радуцький, і Максим Степанов захищають виключно власні політичні інтереси та статус-кво давно діючих в регіонах медичних еліт й фармацевтичної мафії.

Якщо багато слухати маячню Глузмана про ЦРУ і “світову змову”, то можна навіть не відчути, як перетвориш усю країну на дурдом. Якщо вважати голосом “бідних лікарів” мільйонера і переховувача вбивць Тодурова, то можна навіть не відчути, як всі притомні медики втечуть. Якщо для протидії пандемії залучати “експертизу” інфекціоніста-расиста Голубовську, то можна за три місяці досі не спромогтись тестувати людей на COVID-19 у достатніх масштабах і не забезпечити медиків елементарними засобами захисту.

Медикам –– зрівнялівку і рабство, пацієнтам –– страх, страждання і смерть, Зеленському і ко –– закордонні клініки та високі рейтинги. Українцям пора дорослішати, вимикати телевізор і розуміти наслідки власних рішень.

Поширити в соцмережах: Також читайте:
[Цікаві поради]
Совет: Чья кровь вкуснее
[Медичні поради]
Советы: Красивые зубы - имплантаты
[Цікаві поради]
Совет: Экофи­ло­со­фия, био­п­ро­дук­ция

Переглядів: 126 / Дата: 05.05.2020
Коментарів: 0
Коментарі: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані і перевірені модератором користувачі
[ Реєстрація | Логін ]
загрузка...