Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Квітень » 23

Щоб зберегти вічну молодість, вчені радять їсти саме цей фрукт

Если Вам нужна качественная мебель на заказ Киев не стоит посещать. Ведь выгодно сделать заказ можно онлайн с помощью сайта mebelefes.kiev.ua.

Мексиканські вчені з університету де-Сан-Ніколя-де-Ідальго, повідомляють, що згідно з їхніми дослідженнями, авокадо високоефективний засіб проти старіння і деяких захворювань.
Олія з плодів авокадо успішно "бореться" проти вільних радикалів - молекул, відповідальних за процеси дряхління, а також за виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Вільні радикали - це природні відходи обміну речовин. Кількість вільних радикалів різко зростає в результаті неблагополучної екологічної обстановки, тютюнового диму та інших забруднень навколишнього середовища. Вільні радикали завдають організму людини шкоду, руйнуючи клітинні мембрани, білки і навіть ДНК. Вчені давно вже встановили, що надлишок вільних радикалів призводить до стар ... Читати далі »
Переглядів: 11935 / Дата: 23.04.2012
Коментарів: 0

Лунный календарь стрижек волос на май 2012 года


1 мая 11 лунный день. Растущая Луна (2 четверть) в Деве с 02:03. Благоприятный день. Хорошо делать массаж головы и подолгу расчёсывать волосы. Лучший период, чтобы купить свадебные платья Киев на сайте salonirene.com.

2 мая 12 лунный день. Растущая Луна (2 четверть) в Деве. Благоприятный день. Очень удачны короткие стрижки.

3 мая 13 лунный день. Растущая Луна (2 четверть) в Весах с 5:04. Удачный день для посещения парикмахерской. Очень красиво получаются разные причёски и укладки. В результате стрижки волосы становятся гуще.

4 мая 14 лунный день. Растущая Луна (2 че ... Читати далі »

Переглядів: 16060 / Дата: 23.04.2012
Коментарів: 0

Радимо знати, про те як впливає на здоров'я посуд, у якому готують їжу


Варто уважніше поставитися до вибору посуду: він впливає не тільки на смак і якість приготовленої їжі, але і на наше здоров'я. Асоціації споживачів, екологи, вчені і медики застерігають від потрапляння в наш організм токсичних речовин у результаті використання деяких видів посуду.

Алюміній. Основний ризик - можливість токсичної дії алюмінію на кісткову і нервову системи.

Його частинки потрапляють в наш організм у результаті контакту з кислими продуктами (помідори, лимон, абрикос, щавель). Алюмінієвий посуд можна використовувати час від часу, але не щодня.

Силікон. Один з різновидів цього посуду (на базі насиченого киснем силікону) був заборонений у Швейцарії через потенційну небезпеку для здоров'я. Вибирайте форми для запікання з максимальною термостійкістю і ніколи не перевищуйте рекомендовану температуру.

... Читати далі »

Переглядів: 11451 / Дата: 23.04.2012
Коментарів: 0

Лунный календарь садовода-огородника на 2012 год: МАЙ


Лунный календарь садовода-огородника на май 2012 года

Садово-огородные работы, которые дадут наибольший результат в тот или иной лунный день, и лунные дни, когда работа с растениями не рекомендуется:

1 мая – посев зелени: сельдерея, щавеля, кориандра.

2 мая – посев ранней моркови.

3 мая – удаление усов, сухих листьев земляники.

4 мая – не стоит поливать растения.

5 мая – посев кабачков, тыквы, огурцов на рассаду для открытого грунта.

... Читати далі »

Переглядів: 12745 / Дата: 23.04.2012
Коментарів: 0

Любити людей і здорове життя спонукають думки про смерть та споглядання могил


Суспільство зазвичай накладає табу на тему смерті. Вважається, і тому є підтвердження в роботах психологів, що думки про смерть негативно впливають на психіку, сприяють асоціальній і навіть антисоціальній поведінці, передає Компьюлента.

Однак, як вважають дослідники з Університету Міссурі (США), психологи тут не цілком об'єктивні і потрапляють у відому методологічну пастку. Тобто дослідники свідомо чи несвідомо добирають тільки ті результати, котрі вказують на шкідливість роздумів про смерть.

У статті, опублікованій в Personality and Social Psychology Review, автори підсумовують і аналізують дані, що свідчать якраз про зворотне - про те, що такі думки можуть справляти цілющий вплив на психіку.

Наприклад, описується експеримент, в якому вигляд кладовища підвищував у людях альтруїзм. Двоє спеціально підібраних акторів розігрували перед випадковим перехожим розмову про важливість взаємодопомоги або ... Читати далі »

Переглядів: 11198 / Дата: 23.04.2012
Коментарів: 0