Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 1083 1084 1085 1086 1087 ... 1179 1180 »

Романы Наталья Стефаненко

Я познакомилась с одним итальянцем, он, бедняжка, больше обращал внимание на свой внешний вид, чем на меня, был всегда одет от «Валентно», но оказался таким балбесом! Я его какое-то время терпела, думала, что мы друг друга не понимаем из-за языкового барьера, но как только итальянский подтянула, все сразу же стало ясно, и я его бросила.

Я всегда старалась избегать ситуаций с чересчур навязчивыми ухаживаниями, неизбежными в модельном бизнесе, чтобы меня не путали с различными гоу гоу девушками. Бывало, отказывалась от контракта, если чувствовала очевидные поползновения в мою сторону. На вопрос: «Ты почему так себя ведешь? Ты кто такая?» отвечала: «Никто! И мне от этого прекрасно!..» Но вообще резко отбривать — не мой стиль, очень важно уметь отшить мужчину, при этом не задев его самолюбие. Мужчине услышать отказ — как воину проиграть битву. Я это всегда понимала...

Я совсем не говорила по-итальянски, когда приехала в Милан, но когда есть цель, силы удесятеряются! Я учила язык дни напролет! Так рьяно взялась, что от напряжения стала голова раскалыватьс ... Читати далі »

Переглядів: 11796 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Кидайте курити, кохайтеся


Курці - погані коханці

Куріння може негативно впливати на сексуальне здоров'я чоловіків, навіть якщо вони абсолютно впевнені у своїх можливостях, передає Reuters. Крістофер Харт і його колега Сінді Местон з Техаського Університету в Остіні провели наступний експеримент: вони набрали 65 чоловіків, які заявили, що не страждають від імпотенції, і записали їх на восьмитижневу програму відмови від куріння.

На початку та в середині курсу лікування, а також через декілька тижнів вони запрошували чоловіків в лабораторію і показували їм еротичний фільм. Під час перегляду чоловіки відстежували, наскільки вони збудилися, а ще вимірювали, наскільки затвердів або скоротився їх пеніс. Крім того, учасники описували в анкеті, наскільки покращилося їх повсякденне сексуальне життя.
... Читати далі »
Переглядів: 11139 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Діабет не любить фруктів і овочів


Вживання фруктів і овочів захищає від діабету

Дослідження понад 3700 британців 40-79 років показало, що добровольці, які споживали протягом тижня найбільше фруктів та овочів, мали знижений ризик діабету протягом 11 років, повідомляють закордонні ЗМІ.

Ризик знижувався і в групі людей, що віддають перевагу особливому різноманіттю овочів і фруктів, незалежно від споживаної кількості.

На думку дослідників, це доводить, що важливо приділяти увагу не тільки кількості, а й якості. Згідно з підрахунками вчених, одна порція еквівалентна половині чашки приготованих овочів або шматочку свіжого фрукта середнього розміру. ... Читати далі »
Переглядів: 11258 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Дієта трав'яна для довгострокової втрати ваги

За запевненням дієтологів це досить ефективна дієта, бо відновлює обмін речовин, що дозволяє жити з досягнутою вагою протягом 2-3-х років.

З давніх часів наші предки не знали слова дієта. Вважалося, що в здоровому тілі - здоровий дух. І ніяких дієт не потрібно. Дотримувалися постів, словом жили за законами природи. Але лікувалися всі травами.

Зараз, в століття "Хіт реклами", нам постійно твердять, що потрібно худнути, і навіть не повна людина, від такої кількості реклами мимоволі починає шукати в собі вади. А тому дуже часто починає користуватися різними дієтами, допоки не стане пацієнтом якого-небудь лікаря. І ось тут на допомогу приходить хімія, і починають нас лікувати-калічити... Але, про це в іншій статті.

А зараз нам потрібн ... Читати далі »

Переглядів: 12047 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Не забувайте їсти ягоди


Ягоди захищають чоловіків від хвороби Паркінсона

Хвороба Паркінсона характеризується прогресуючим ураженням нервової системи, зниженням рухової активності, підвищенням м'язового тонусу і тремтінням. Хворий поступово втрачає здатність керувати рухами свого тіла, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

На думку експертів з Гарвардського університету, США, ягоди, такі як полуниця, чорниця і чорна смородина, допомагають знизити ризик розвитку хвороби Паркінсона у чоловіків. Ці ягоди є  джерелом флавоноїдів.

Як показало дослідження, чоловіки, які їдять ягоди частіше за інших страждають від Паркінсонізму на 40% рідше. Навіть у тих, хто їв ягоди  раз на тиждень, шанси розвитку цієї стра ... Читати далі »
Переглядів: 11185 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Замість снодійного вишневий сік


Вишневий сік може замінити снодійне

Вчені зі Школи біологічних наук при Університеті Нортумбрії (Великобританія) відкрили нову властивість вишневого соку. Виявляється, він поліпшує якість сну.

Дослідники особливо рекомендують сік вишні Монморансі: він підвищує концентрацію мелатоніну - гормону, що регулює сон. Щоб підтвердити властивості соку, вчені зібрали групу з 20 добровольців. Вони щодня випивали по 30 мілілітрів вишневого або іншого соку протягом тижня.

Для оцінки змісту мелатоніну експерти зібрали зразки сечі до і після експерименту. Крім того добровольці носили годинник-сенсор, що відстежують цикли їх сну і неспання.

... Читати далі »
Переглядів: 11004 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Їмо вдома


Сімейна вечеря - запорука нормальної ваги дитини

Дієтологи  шукають способи боротьби з дитячим ожирінням і нездоровим ставленням до їжі в цілому. Цього разу, співробітники Ратґерського Університету вирішили провести комплексний аналіз 68 наукових робіт, присвячених сімейним обідам та вечерям, повідомляє The Times of India.

Висновок учених був такий: чим рідше влаштовувалися сімейні обіди, вечері,  тим вищий був ризик ожиріння, тим частіше члени сім'ї, особливо діти, обирали шкідливі продукти харчування. Це негативно позначилось на їх здоров'ї. Плюс, Індекс маси тіла дітей, які зазвичай обідали вдома, був  нижчим.

Згідно зі статистикою, понад 40% ... Читати далі »
Переглядів: 11267 / Дата: 22.05.2012
Коментарів: 0

Советуем перед игрой с помощью специализированных сайтов изучить рейтинг покер румов


В наше время многие азартные люди очень часто играют в покер через Интернет онлайн. Однако, для того, чтобы получать от игры не только удовольствие, но и деньги, то советуем изначально изучить рейтинг покер румов для того, чтобы получать больше.

Ведь стоит отметить, что с ростом популярности онлайн-покера стремительно увеличивается количество виртуальных казино, предлагающих играть в эту игру у них. Именно поэтому в азартных игроков есть очень большой выбор, кому именно доверить свои деньги и желания получить максимальное удовольствие от игры.


Стоит отметить, что узнать подобные рейтинги можно на специализированных сайтах, которые детально описывают азартные игры во всемирной сети Интернете.
Переглядів: 11264 / Дата: 21.05.2012
Коментарів: 0

Худніть з розумомБільшість жінок вважають себе надто повними. Багато хто з нас шукають способи схуднути, щоб краще виглядати. Проте надмірна худорба так само шкідлива для здоров'я, як і надмірна вага. Перш ніж зважитися знижувати вагу, запитайте себе відверто: чи дійсно ви занадто повні або ж, відчуваючи себе непогано, ви просто вирішили, що огрядність створює для вас якісь життєві проблеми?
... Читати далі »
Переглядів: 11418 / Дата: 21.05.2012
Коментарів: 0

Туры в Грац, АвстрияТуристический город Грац находится в юго-восточной части Австрии, в центре федеральных земель Штирия. Он является вторым по величине городом в республике. И не случайно, что Грац стал настолько привлекательным для туристов. В России можно приобрести самые недорогие туры в Австрию с проживанием в городе Грац. Для этого необходимо обратиться к туроператору и поинтересоваться наличием горящих вариантов поездки, на которые даются максимальные скидки.

Грац имеет статус пограничного ввиду того, что расположен вблизи таких государств, как Словакия, Венгрия и Италия. С давних времен Грац называют городом студентов по причине того, что на его территории существует четыре крупных университета, ежегодно принимающих на учебу жителей различных стран.

Благодаря большому количеству туристов, посещающих город, добраться до него не составит ник ... Читати далі »

Переглядів: 11793 / Дата: 21.05.2012
Коментарів: 0