Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » 2012 » Серпень » 29

Порада: як зробити так, щоб діти слухалися, не підвищуючи на них голоса


Багато батьків повинні кричати, щоб їх почули. Але, якщо спробувати взаємодіяти більш спокійно?
Поради дитячих психіатрів.
Зрозуміти бажання вашої дитини
Протест є частиною нормального розвитку кожної дитини. Вона буде постійно перевіряти батьків на міцність і виводити з рівноваги. Дитина вчиться на підставі заборон свого батька чи матері. Отже, вона швидко вивчає ці заборони, які забезпечують її благополуччя і безпеку. Дитина чинить опір забороні, відмовляється слідувати йому, але закінчує тим, що приймає правило, встановлене її батьками.

Кор ... Читати далі »
Переглядів: 14232 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0

Лучший подарок - духи

 
Многие жители украинской столицы очень часто хотят знакомым и любимым преподносить подарки, но иногда элементарно не хватает времени, чтобы их приобрести. Кроме того в голове всегда пробегает значительное количество презентов, которые хочется подарить, а особенно когда речь идет о женщинах. В то же время многие очень часто останавливают свой выбор на парфюмерии, и стоит отметить, что делают это они правильно. Ведь в наше время в киевском интернет-магазине парфюмерии можно приобрести модные духи, получить которые мечтает практически каждая женщина.
 
Стоит отметить, что покупать презенты, в том числе и духи, через Интернет очень выгодно, как в плане экономии средств – цены в мировой паутине зачастую значительно ниже, нежели у стационарных магазинах, так и в плане экономии времени – ведь виртуальный шопинг не отбирает много времени, а кроме того очень удобен.
... Читати далі »
Переглядів: 11391 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0

Поради: три секрети правильного виховання


Бути батьками - нелегка праця. В основному тому що не існує універсальних правил виховання. Дуже часто батьки переборщують з турботою й опікою, забуваючи наскільки важлива самостійність навіть в дрібницях. Те, що дорослій людині здається незначним, для дитини може бути відкриттям і дуже добре запам'ятовується. Як же допомогти своїй дитині і не позбавити її свободи вибору?

Спосіб перший: особистий приклад

Діти несвідомо копіюють моделі поведінки своїх батьків, тому дуже просто навчити дитину чинити правильно - не робити помилок самому. Поведінка батьків в стресовій ситуації, реакція н ... Читати далі »
Переглядів: 11677 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0

Порада: облаштування дачної ділянки своїми руками


Таке завдання як облаштування дачної ділянки не буває легким і не робиться абияк, але його варто робити саме зараз, коли вже огородину майже зібрано, а ціна на бруківку опустилася вниз. Проте не варто забувати, що облаштування дачної ділянки своїми руками вимагає планомірного підходу та ретельного аналізу.

Ще до того, як ухвалювати, конкретні дизайнерські рішення, слід підготувати загальний план ділянки - справити агромеліорації, культуротехнічну меліорацію, гідротехнічну і теплову меліорацію, влаштувати дренаж. Такі прийоми покликані підготувати ґрунт до експлуатації, бо на захаращеній ділянці, яка багато років не оброблялася чи погано оброблялася вишукані культури та декоративні рослини просто не зможуть повноцінно рости. Проведення таких заходів варто довіряти професіоналам, а ось висадку культур і дизайнерське оформлення ділянки ... Читати далі »

Переглядів: 12447 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 29 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Вам краще віддати перевагу, щоб день пройшов непомітно, ніж, щоб він приніс бурхливе з'ясування відносин. А для цього вам доведеться просто багато працювати, дотримуватися дисципліни і не показувати власну думку.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »

Переглядів: 11453 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0

Читатели и натяжные потолки: что общего?


- Как представляете читателя "Вечника", - спросили мы автора книги "Вечник. Исповедь духа".

- Никогда не представляю свою аудиторию. Ведь это как натяжные потолкиу одних людей их дома нет, а у других есть, а другие — только собираются их купить через Интернет на сайте steli.kiev.ua, к примеру. Именно поэтому никогда не надо представлять своих читателей - книга прочитывается каждым читателем по-другому, не так, как я ее писал. И это своеобразный элемент парадокса, когда пиш ... Читати далі »
Переглядів: 11241 / Дата: 29.08.2012
Коментарів: 0