Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 1087 1088 1089 1090 1091 ... 1179 1180 »

Ожиноподібна малина спасе від раку


Малина знизить ризик виникнення раку кишечника

В особливому сорті  ожиноподібної малини містяться речовини, які значно знижують ризик виникнення раку прямої та товстої кишки, вважають американські дослідники з університету Огайо, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Учені провели експеримент, в якому задіяли генетично модифікованих мишей, схильних до раку кишечника або запальних захворювань, таких як коліт, які пов'язують з ризиком виникнення раку кишечника. Мишей годували шкідливою для кишечника їжею, з низьким рівнем кальцію і вітаміну D і високим вмістом насичених жирів, протягом 12 тижнів. Частина гризунів отримувала також заморожені ягоди ожиноподібної малини у вигляді порошку.

У результаті, у тварин, схильних до коліти, які отримували ягоди, ризик запалення значно знизився, а ра ... Читати далі »
Переглядів: 11168 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Хвороба спадкова, - безсоння


Безсоння - хвороба сімейна, говорить опитування

Якщо хтось із ваших родичів страждає від безсоння, значить, у вас ризик розвитку цього ж відхилення підвищений на 37%, встановила група учених під керівництвом доктора Чарльза М.Морина зі школи психології при Університеті Лаваль.

Дослідники зробили дані висновки у ході аналізу поведінки 3485 людей. Учасників дослідження питали щодо того, наскільки добре вони сплять і їх найближчі родичі. Далі протягом наступного року респонденти три рази заповнювали запитальник, що стосується тих же питань.

Отримані дані показали: 40% відповідали мали в родині, принаймні однієї людини, яка страждає безсонням. З них у 76% це був один родич, 21% - ... Читати далі »
Переглядів: 11255 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Розслабляємось на природіПеребування на природі покращує роботу мозку під час депресії

Прогулянка в парку можна порівняти з антидепресантами, впевнені канадські і американські психологи. Група фахівців зі Стенфорду і Мічігану під керівництвом Марка Бермана з Дослідницького інституту Бейкрестс Ротман перевірила, як впливала прогулянка на пацієнтів з клінічною депресії, пише Science Daily.

Виявилося, прогулянки на природі покращували у хворих робочу пам'ять, уважність на 16%. А ось прогулянки в міському середовищі не виробляли подібного ефекту. Що стосується настрою, обидва типи прогулянок покращували настрій. Значить, механізми, які відповідають за настрій і когнітивні здібності, не пов'язані.

... Читати далі »
Переглядів: 11179 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Бути здоровим і красивимЩоб бути здоровим і красивим, треба вставати рано

Люди, що встають рано вранці, зазвичай відрізняються наявністю гарної фігури, вони більш щасливі і мають менше проблем зі здоров'ям, чого не можна сказати про тих, хто любить повалятися довше, з'ясували вчені. Вони заявляють: той, хто рано встає, швидше виконує ранкові справи по дому, раніше збирає дітей в школу і їдуть на роботу, пише The Telegraph.

А от люди, що встають пізно, ризикують заробити депресію, страждати від стресу і зайвої ваги. Ці висновки були зроблені на основі онлайн-опитування 1068 осіб. Їх запитували, наскільки вони щасливі і відчувають тривогу. Дослідників цікавило також їхнє фізичне здоров'я, режим харчування та сну..

... Читати далі »
Переглядів: 11527 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Своевременная проверка щитовидной железы


Щитовидная железа - железа внутренней секреции, формирующая три гормона требующихся для нормальной работы человеческих органов и функционирования организма в общем: трийодтиронин, тироксин, кальцитонин. Два первых осуществляют контроль над процессами роста, развития органов и тканей, обмен энергии и веществ. Кальцитонин - главный фактор управления обменом кальция, участник процессов роста и развития костного аппарата. Ветвь медицины изучающая болезни щитовидной железы, строение, эндокринных органов, функцию - эндокринология.

Что такое зоб.

Словом «зоб» называют увеличенную в размере щитовидную железу. В настоящее время предпочтительным путем обнаружения ее размеров - ультразвуковое исследование: обычный объём железы восемнадцать мл. у девушек и двадцать пять мл. у парней. Для обнаружения объема щитовидной железы ультразвуком, диагностируются 3 размера отдельной части железы, потом осуществляется расчет. При огромных размерах зоб возможно будет теснить части шеи и порождать беспокойствия при глотании, чувство давления в зоне шеи, при этом зоб, обычно, виден заметен при осматривании. Зоб часто обнаруживается при различных заболеваниях щитовидки, сопровождающихся как уменьшением её функции, так и увеличением. Иногда обнаруживается зоб без нарушения функции - ... Читати далі »

Переглядів: 11297 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Советуем: для экономии времени совершайте все покупки только через Интернет

В наши дни время остается самым дороги ресурсом для людей, который не возможно приобрести, его можно только сэкономить. Стоит отметить, что большинство людей это хорошо понимают, а поэтому постоянно пытаются экономить свое драгоценное время. Именно поэтому, к примеру, очень многие люди осуществляют покупки через Интернет, в том числе и продуктов питания, а также большой популярностью в последние годы пользуется доставка алкоголя на дом.

Ведь это так удобно — покупать через Интернет — а кроме того, не стоит забывать, что подобный шопинг значительно экономит время. Так, как вам будет нужно только пару минут, чтобы приобрести все нужные товары, которые интернет-магазин сам и доставит вам прямо домой.

Поэтому, советуем всем экономить свое драгоценное время и совершать вcе покупки через Интернет.

Переглядів: 11120 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Секс болезненный - решенияДевять причин болезненного секса

Очень многие представительницы прекрасного пола периодически испытывают неприятные ощущения во время полового акта. Боясь признаться своему мужчине в этом, они вынуждены молча переносить боль. Этого делать совершенно не нужно, ведь в сексе оба партнера должны испытывать удовольствие. Есть несколько причин возникновения боли во время секса, и ряд способов избавится от нее.

1.Вы ощущаете острую боль в левом или правом боку в момент глубокого проникновения партнера. Менструации же сопровождаются тупой болью.

Возможная причина - киста яичника. Ее находят у более 80% женщин перед менопаузой. В-основном киста безобидна и исчезает сама через три месяца, однако следует обратиться к специалисту, он проведет обследование для подтверждения диагноза и назначит повторный прием, если боли не исчезнут через 3 месяца.

2.Вы постоянно ощущаете зуд в области гениталий, а после поло ... Читати далі »

Переглядів: 11674 / Дата: 15.05.2012
Коментарів: 0

Контрацептиви - за і проти


Гормональні контрацептиви провокують появу тромбів

Прийом протизаплідних гормональних таблеток пов'язують з підвищеним ризиком утворення тромбів.

Але тепер учені виявили зв'язок між тромбозом та іншими гормональними контрацептивами - пластирами, імплантатами та вагінальними кільцями.

Деякі жінки, що використовують гормональні контрацептиви не у вигляді таблеток, також піддають своє здоров'я ризику, попереджають вчені з Данії. Ці альтернативні засоби включають імплантати, пластирі на шкіру та вагінальні кільця.

Дія цих контрацептивів заснована на поступовому виділенні гормонів в організм жінки з метою запобігання вагітності.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11146 / Дата: 15.05.2012
Коментарів: 0

Лунный календарь стрижек волос на июнь 2012 года


1 июня – пятница, растущая луна в знаке Весы до 15:32 - удачное время для стрижек, есть возможность повысить свою привлекательность, энергетику и восстановить поврежденные ранее волосы (лучше все процедуры с волосами успеть сделать в первой половине дня).
2 июня – суббота, растущая луна - скорее благоприятный, чем нет, день для стрижки волос.
3 июня – воскресенье, начинается 15-й лунный день с 20:02 - лучше поход в парикмахерскую перенести на другой день.
4 июня – полнолуние и лунное затмение (14:13) - нежелательно делать какие-то кардинальные изменения в прическе.
5, 6, 7 июня – убывающая луна - период замедленной активности, волосы растут медленно. Благоприятное время для эпиляции.
8 июня – пятница, убывающая луна - по дню недели - удачное время сменить образ, по лунному дню - неблагоприятный день для стрижки волос.
9 июня – суббота, растущая луна в Рыбах с 22:25 - если и идти в парикмахерску ... Читати далі »

Переглядів: 13984 / Дата: 15.05.2012
Коментарів: 0

Опитавши жінок, визначили найкраще місце і час для сексу


Британські науковці, опитавши 1000 жінок, з'ясували, що найкращим часом для занять сексом є 11-та година вечора в суботу.

Щоправда, як виявило опитування Women's Health, робити це краще не у своїй спальні.

Згідно з даними дослідження, найзахопливішими еротичними пригодами опитувані жінки називали секс на робочому місці та на пляжі.

Зазначимо, найбільше жінок, що задоволені своїм сексуальним життям, виявилися мешканками південно- та північно-західної частин Англії, а також Шотландії.

Водночас, за даними дослідників, найгірші справи з сексом у жінок в Ірландії.

Переглядів: 11433 / Дата: 14.05.2012
Коментарів: 0