Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 1039 1040 1041 1042 1043 ... 1165 1166 »

Совет: как прямо с рабочего места заказать доставку суши в офис и при этом еще и сэкономить

Многие большие предприятия и частные предприниматели, которые предлагают своим подчиненным работу в офисе, очень часто пытаются сделать все, чтобы создать все комфортные условия для своих офисных работников. В этом процессе очень важное место занимает возможность организовать обеды для своих подчиненных. Стоит отметить, что решить данную проблему помогает доставка суши в офис, которую осуществляют солидные киевские рестораны и кафе.

Кроме того очень удобным является то, что заказать суши в офис руководитель, или же иное ответственное лицо может прямо с работы. Ведь сделать заказ можно очень просто через Интернет, на сайте компании, предоставляющей подобные услуги. Кстати, стоит отметить, что в Киеве заказать суши, кроме всего прочего, можно еще и с огромной скидкой, если, конечно же, воспользоваться услугами сайта skidochnik.com.ua.


Переглядів: 11334 / Дата: 09.08.2012
Коментарів: 0

Поради: успішна адаптація дитини в дитячому садкуБатьки, прагнучи якомога швидше влаштувати в дитячий сад дитину, не завжди готові до періоду адаптації дитини. У цей період починається паніка не тільки у дітей, а й у батьків.

Як проходить адаптація в дитячому садку? Що відбувається з дитиною? Вдома такого не було! А це все реакція дитини на стрес. Подумайте, як важко вам буває, коли ви приходите в новий колектив або прибуваєте в нове місце і поряд з вами часом немає рідних людей, які вас підтримають. Дитині буває в сто разів важче вашого, оскільки він не розуміє, чому його залишили з чужими дорослими у великому колективі. Часто можна спостерігати як діти, які відвідують перші місяці дитячий садок, втрачають апетит, кудись йдуть сформовані культурно-гігієнічні навички, часто хворіють, плачуть, влаштовують істерики, протестуючи п ... Читати далі »
Переглядів: 13885 / Дата: 09.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 9 серпня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Прекрасний час для планування справ, як на найближчий час, так і на довгу перспективу. При цьому, буде краще, якщо віддасте перевагу спиратися тільки на власні ідеї та висновки, не залучаючи до їх обговорення як справжніх, так і потенційних партнерів.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні ... Читати далі »

Переглядів: 12266 / Дата: 09.08.2012
Коментарів: 0

Стакан грейпфрутового соку підвищує ефективність препаратів від раку в три рази


Один стакан грейпфрутового соку в день може в три рази підвищити ефективність препаратів від раку. Дослідники Чиказького університету вважають, що сік допоможе пацієнтам уникнути побічних ефектів, викликаних високими дозами ліків, а також знизити вартість лікування.

Коментуючи результати цього дослідження, газета Daily Mail нагадує, що ще недавно лікарі рекомендували пацієнтам уникати грейпфрутів в період активної терапії, так як він блокує фермент кишечника, що відповідає за природний розпад і поглинання багатьох ліків. За словами керівника дослідження доктора Езра Коена, в ході експерименту з'ясувалося, що грейпфрут не просто підвищує концентрацію протиракового препарату в крові пацієнта, але і збільшує його ефективність у кілька разів.

< ... Читати далі »
Переглядів: 11188 / Дата: 08.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Використовуйте будь-який привід для того, щоб відмовитися від участі в справах, які запропонують оточуючі, так як не зможете знайти підходящу форму для втілення своїх ідей, і занадто багато сил і часу витратите даремно.

ТІЛЕЦЬ

Прекрасний день для нових починань, особливо пов'язаних зі світом мистецтва чи з благодійністю, оскільки вони принесуть у ваше життя вітер змін, а також дадуть можливість відчути себе щасливою людиною, перед якою ... Читати далі »

Переглядів: 11446 / Дата: 08.08.2012
Коментарів: 0

Плавання як засіб фізичної та духовної краси


Не викликає сумнівів твердження, що заняття плаванням і фізична привабливість людини не роздільні.
Плавання має специфічні властивості, що надають позитивний ефект на стан організму людини. Плаваючи, людина відчуває щось, схоже на невагомість у космічному просторі. Для руху по воді людині потрібно виконувати певні дії своїм тілом, аналогічних їм немає ні в одному виді спорту. Результатом є величезний оздоровчий ефект, а також профілактика і лікування порушень складу тіла.

Не секрет, що гарна постава є запорукою хорошого самопочуття і відмінного настрою. Правильна фізичне будова - це обов'язкова умова для функціонування всіх внутрішніх органів і ... Читати далі »
Переглядів: 11824 / Дата: 07.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Схильність приховувати справжні почуття може привести до того, що при зовнішньому спокої, всередині буде бушувати полум'я пристрастей. Якщо не дасте вихід своїм почуттям, то емоційного стресу виявиться складно уникнути.

ТІЛЕЦЬ

Намагайтеся сьогодні даремно не ризикувати, тому що будете робити спроби знайти найлегші шляхи для досягнення бажаного. Це може штовхнути вас на необдумані вчинки, пояснити логічно які буде практично неможливо.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні варто перейти на дієтичну їжу і відмовитися від продуктів, якість яких викликає сумнів, інакше вам не уникнути отрує ... Читати далі »

Переглядів: 11661 / Дата: 07.08.2012
Коментарів: 0

Поради повним жінкам

Чим повні жінки відрізняються від худих? Та абсолютно нічим! І худі, і повні дами абсолютно однаково бажають бути здоровими, щасливими, мріють про велику і чисту любов, хочуть подобатися оточуючим і прагнуть виглядати стильно і в той же момент елегантно.

Останнім часом стандарти фігури жінок зазнали дуже великих змін. Адже приблизно двадцять років тому худі жінки зовсім не були в моді. У селищах, селах і маленьких районних центрах все ще існує думка, що худа дівчина має проблеми зі здоров'ям.

Зараз худі моделі з практично недосяжними параметрами фігури заповнюють обкладинки всіх відомих журналів. Але ж досить мало жінок мають параметри в 90-60-90. Не варто впадати у відчай, якщо ваше тіло не зовсім має ідеальний вигляд. ... Читати далі »
Переглядів: 12552 / Дата: 06.08.2012
Коментарів: 0

Душ - користь чи шкода?


Ми часто чуємо поради про те, що потрібно приймати душ щодня, а то - і 2 рази в день. Звичайно, особиста гігієна - хороша звичка. Але давайте подивимося на "зворотний бік медалі”.

Вчені з США прийшли до висновку, що звичайні водні процедури отруюють організм і представляють смертельну небезпеку. Вірніше сказати, не самі водні процедури, а хлор, який додається у воду. Виявляється, більшість людей не знає і половини про те, що являє собою хлор.

Ще з XX століття за допомогою хлору очищали воду. Спочатку його почали використовувати, щоб такі страшні хво ... Читати далі »
Переглядів: 11878 / Дата: 06.08.2012
Коментарів: 0

Атеросклероз судин - бережіть головуВчені провели дослідження, в ході якого з'ясували, що при слабких судинах один неправильний рух може призвести до інсульту.

Отже, атеросклероз - серйозна хвороба судин. В результаті порушення жирового (ліпідного) обміну на стінках судин з'являються бляшки, які утворюються з шкідливого холестерину.

На думку вчених, сильне відхилення голови призводить до порушення живлення мозку і може викликати ішемічний інсульт. Саме така доля і спіткала відомого всім артиста Хиля Едуарда. Смертельний напад трапився в той момент, коли співак закинув голову в перукарні над мийкою. ... Читати далі »
Переглядів: 12168 / Дата: 06.08.2012
Коментарів: 0