Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Гороскопи і поради астрологів
« 1 2 ... 19 20 21 22 23 »

Астропрогноз на період з 13 по 20 серпня


Сонце знаходиться у вогняному Леві. До 19 серпня Місяць спаде. А в неділю буде молодик.

Головні відмітні якості народжених під знаком Лева - гордість і бажання завжди бути в центрі уваги. Тому, щоб підтримувати гармонійні відносини з представниками цього знака Зодіаку, необхідно постійно підкидати "поліна” з компліментів в камін їх самолюбства. Це не той тип людей, яким варто відкривати очі на їхні недоліки і намагатися вплинути, впливаючи прямолінійністю. Найменша критика або несхвалення, що торкнулися їх зовнішності, самовираження або дітей назавжди постане непереборним бар'єром між вами і Левом.

Місяць буде спа ... Читати далі »
Переглядів: 11394 / Дата: 14.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Використовуйте цей день, щоб розібратися з домашніми справами і постарайтеся навести ідеальний порядок в навколишньому просторі: гармонія зовнішнього середовища допоможе вам швидко відновити внутрішню рівновагу.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »

Переглядів: 11942 / Дата: 11.08.2012
Коментарів: 0

Час рождения и судьба


Как час рождения влияет на судьбу

Люди, рожденные в один и тот же день, но в разное время (кто-то в утренние часы, а другие вечером), могут существенно отличаться друг от друга по характеру и стилю поведения. Почему так происходит? Во Вселенной все находится в постоянном движении. И звездная картина на небе через час-другой разительно меняется. В зависимости от того, какая из планет получает доминирующее влияние на ближайшие два часа, и складывается характер человека, чье появление на свет приходится на этот временной промежуток.

Если вы знаете час своего рождения, то можете открыть новую страницу в познании себя, определив, "крестником" какой из планет вы являетесь.

КРАТКОЕ ТОЛКОВАНИЕ

с 24.00 до 2.00 часов рождаются самые любознательные и пытливые люди;

... Читати далі »

Переглядів: 11893 / Дата: 10.08.2012
Коментарів: 0

Солнце - Атма, Луна - Джива


Накшатра: 27 лунных стоянок ведической астрологии

Вряд ли кто в современном мире может представить себе, каково было жить в древние времена, когда не было ни электричества, ни часов, ни прочих удобств. А Луна в те времена являлась наиболее значимым и практичным методом определения времени, поскольку ее движение и внешний вид отличались каждый день. Так, древние люди заметили, что ее цикл длится 27 или 28 дней, а затем она возвращается в свое исходное положение. Так как древним людям приходилось постоянно наблюдать за Луной, то они научились определять, что, по сути, вся их жизнь, радости, неудачи, плодородие и эмоции напрямую зависят от положения Луны. Этим и занимается наука Накшатра, зависимостью человека от положений, или стоянок, Луны.

Наука о стоянках

... Читати далі »

Переглядів: 11669 / Дата: 10.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 9 серпня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Прекрасний час для планування справ, як на найближчий час, так і на довгу перспективу. При цьому, буде краще, якщо віддасте перевагу спиратися тільки на власні ідеї та висновки, не залучаючи до їх обговорення як справжніх, так і потенційних партнерів.

ТІЛЕЦЬ

Сьогодні ... Читати далі »

Переглядів: 12248 / Дата: 09.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Використовуйте будь-який привід для того, щоб відмовитися від участі в справах, які запропонують оточуючі, так як не зможете знайти підходящу форму для втілення своїх ідей, і занадто багато сил і часу витратите даремно.

ТІЛЕЦЬ

Прекрасний день для нових починань, особливо пов'язаних зі світом мистецтва чи з благодійністю, оскільки вони принесуть у ваше життя вітер змін, а також дадуть можливість відчути себе щасливою людиною, перед якою ... Читати далі »

Переглядів: 11429 / Дата: 08.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 7 серпня для всіх знаків ЗодіакуОВЕН

Схильність приховувати справжні почуття може привести до того, що при зовнішньому спокої, всередині буде бушувати полум'я пристрастей. Якщо не дасте вихід своїм почуттям, то емоційного стресу виявиться складно уникнути.

ТІЛЕЦЬ

Намагайтеся сьогодні даремно не ризикувати, тому що будете робити спроби знайти найлегші шляхи для досягнення бажаного. Це може штовхнути вас на необдумані вчинки, пояснити логічно які буде практично неможливо.

БЛИЗНЮКИ

Сьогодні варто перейти на дієтичну їжу і відмовитися від продуктів, якість яких викликає сумнів, інакше вам не уникнути отрує ... Читати далі »

Переглядів: 11650 / Дата: 07.08.2012
Коментарів: 0