Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 1101 1102 1103 1104 1105 ... 1194 1195 »

Нарощуємо м'язи


Невеликі, але часті навантаження дозволять швидше наростити м'язи

Для збільшення м'язів краще відмовитися від використання великої ваги на користь малої, стверджують спортивні експерти з Університету Макмастер в Канаді. Результати дослідження були опубліковані в журналі Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism.

Фахівці вивчали, яке вагове навантаження при виконанні спортивних вправ дозволяє ефективіше і швиде наростити м'язи. Виявилося, що більша кількість повторень з легкою вагою дозволяє краще нарощувати м'язи. А ось менша кількість повторень з великою вагою – ні. Щоправда,  за умови, що людина  працюватиме з навантаженням  до останнього  - максимально викладаючись, навіть коли вже відчувається втома, зазначили фахівці.

Як стверджують експерти, зважаючи на те, що мала вага дозволяє зробити більше повторів, м'язи будуть краще наростати і позитивний ефект від вправ збережеться протягом ще декількох днів.


Переглядів: 11140 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Регулярно вживайте воду

Вода впливає на настрій

Навіть невелика втрата організмом води  може негативно позначитися на стані нервової системи, і, як наслідок, - пам'яті і настрої. Такого висновку дійшли  вчені з Коннектикуту після проведених досліджень, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Як з'ясувалося, для організму не має ніякого значення, яким чином людина втратила необхідну рідину -  на біговій доріжці або весь день просидівши в офісі, споживаючи літри кави (кава сприяє зводненню). Якщо втрата води склала 1,5-2 відсотка, і ми вчасно її не поновили, це негативно позначиться на роботі мозку.

Під час досліджень, за участю молодих чоловіків і жінок, помірне зневоднення викликало головний біль, втома та труднощі з концентрацією уваги. Відчуваючи спрагу добровольці вирішували запропоновані тести набагато довше, ніж до того, як втрата рідини стала відчутною. ... Читати далі »

Переглядів: 11072 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Шампанське захищає мозок


Шампанське корисне для здоров'я

Більшість людей знає про користь вина для здоров'я, особливо червоного. Проте мало хто знає, що шампанське — це різновид ігристого вина. Це ігристе вино корисно для здоров'я, оскільки воно містить високий рівень поліфенолів, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Єдине, ви повинні бути обережні, щоб не пити велику кількість шампанського за короткий час, тому що воно швидко всмоктується організмом і можна швидко захмеліти і хильнувши зайвого.

Переваги шампанського:


Шампанське захищає мозок від неврологічних травм, отриманих під час інсульту.


Шампанське також захищає від дегенеративних ефектів хвороби Альцгеймера і хвороби Паркінсона.


Поліфеноли захищають клітини від ушкоджень.
... Читати далі »

Переглядів: 11198 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Ожиноподібна малина спасе від раку


Малина знизить ризик виникнення раку кишечника

В особливому сорті  ожиноподібної малини містяться речовини, які значно знижують ризик виникнення раку прямої та товстої кишки, вважають американські дослідники з університету Огайо, повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Учені провели експеримент, в якому задіяли генетично модифікованих мишей, схильних до раку кишечника або запальних захворювань, таких як коліт, які пов'язують з ризиком виникнення раку кишечника. Мишей годували шкідливою для кишечника їжею, з низьким рівнем кальцію і вітаміну D і високим вмістом насичених жирів, протягом 12 тижнів. Частина гризунів отримувала також заморожені ягоди ожиноподібної малини у вигляді порошку.

У результаті, у тварин, схильних до коліти, які отримували ягоди, ризик запалення значно знизився, а ра ... Читати далі »
Переглядів: 11176 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Хвороба спадкова, - безсоння


Безсоння - хвороба сімейна, говорить опитування

Якщо хтось із ваших родичів страждає від безсоння, значить, у вас ризик розвитку цього ж відхилення підвищений на 37%, встановила група учених під керівництвом доктора Чарльза М.Морина зі школи психології при Університеті Лаваль.

Дослідники зробили дані висновки у ході аналізу поведінки 3485 людей. Учасників дослідження питали щодо того, наскільки добре вони сплять і їх найближчі родичі. Далі протягом наступного року респонденти три рази заповнювали запитальник, що стосується тих же питань.

Отримані дані показали: 40% відповідали мали в родині, принаймні однієї людини, яка страждає безсонням. З них у 76% це був один родич, 21% - ... Читати далі »
Переглядів: 11262 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Розслабляємось на природіПеребування на природі покращує роботу мозку під час депресії

Прогулянка в парку можна порівняти з антидепресантами, впевнені канадські і американські психологи. Група фахівців зі Стенфорду і Мічігану під керівництвом Марка Бермана з Дослідницького інституту Бейкрестс Ротман перевірила, як впливала прогулянка на пацієнтів з клінічною депресії, пише Science Daily.

Виявилося, прогулянки на природі покращували у хворих робочу пам'ять, уважність на 16%. А ось прогулянки в міському середовищі не виробляли подібного ефекту. Що стосується настрою, обидва типи прогулянок покращували настрій. Значить, механізми, які відповідають за настрій і когнітивні здібності, не пов'язані.

... Читати далі »
Переглядів: 11191 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Бути здоровим і красивимЩоб бути здоровим і красивим, треба вставати рано

Люди, що встають рано вранці, зазвичай відрізняються наявністю гарної фігури, вони більш щасливі і мають менше проблем зі здоров'ям, чого не можна сказати про тих, хто любить повалятися довше, з'ясували вчені. Вони заявляють: той, хто рано встає, швидше виконує ранкові справи по дому, раніше збирає дітей в школу і їдуть на роботу, пише The Telegraph.

А от люди, що встають пізно, ризикують заробити депресію, страждати від стресу і зайвої ваги. Ці висновки були зроблені на основі онлайн-опитування 1068 осіб. Їх запитували, наскільки вони щасливі і відчувають тривогу. Дослідників цікавило також їхнє фізичне здоров'я, режим харчування та сну..

... Читати далі »
Переглядів: 11540 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Своевременная проверка щитовидной железы


Щитовидная железа - железа внутренней секреции, формирующая три гормона требующихся для нормальной работы человеческих органов и функционирования организма в общем: трийодтиронин, тироксин, кальцитонин. Два первых осуществляют контроль над процессами роста, развития органов и тканей, обмен энергии и веществ. Кальцитонин - главный фактор управления обменом кальция, участник процессов роста и развития костного аппарата. Ветвь медицины изучающая болезни щитовидной железы, строение, эндокринных органов, функцию - эндокринология.

Что такое зоб.

Словом «зоб» называют увеличенную в размере щитовидную железу. В настоящее время предпочтительным путем обнаружения ее размеров - ультразвуковое исследование: обычный объём железы восемнадцать мл. у девушек и двадцать пять мл. у парней. Для обнаружения объема щитовидной железы ультразвуком, диагностируются 3 размера отдельной части железы, потом осуществляется расчет. При огромных размерах зоб возможно будет теснить части шеи и порождать беспокойствия при глотании, чувство давления в зоне шеи, при этом зоб, обычно, виден заметен при осматривании. Зоб часто обнаруживается при различных заболеваниях щитовидки, сопровождающихся как уменьшением её функции, так и увеличением. Иногда обнаруживается зоб без нарушения функции - ... Читати далі »

Переглядів: 11306 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Советуем: для экономии времени совершайте все покупки только через Интернет

В наши дни время остается самым дороги ресурсом для людей, который не возможно приобрести, его можно только сэкономить. Стоит отметить, что большинство людей это хорошо понимают, а поэтому постоянно пытаются экономить свое драгоценное время. Именно поэтому, к примеру, очень многие люди осуществляют покупки через Интернет, в том числе и продуктов питания, а также большой популярностью в последние годы пользуется доставка алкоголя на дом.

Ведь это так удобно — покупать через Интернет — а кроме того, не стоит забывать, что подобный шопинг значительно экономит время. Так, как вам будет нужно только пару минут, чтобы приобрести все нужные товары, которые интернет-магазин сам и доставит вам прямо домой.

Поэтому, советуем всем экономить свое драгоценное время и совершать вcе покупки через Интернет.

Переглядів: 11128 / Дата: 16.05.2012
Коментарів: 0

Секс болезненный - решенияДевять причин болезненного секса

Очень многие представительницы прекрасного пола периодически испытывают неприятные ощущения во время полового акта. Боясь признаться своему мужчине в этом, они вынуждены молча переносить боль. Этого делать совершенно не нужно, ведь в сексе оба партнера должны испытывать удовольствие. Есть несколько причин возникновения боли во время секса, и ряд способов избавится от нее.

1.Вы ощущаете острую боль в левом или правом боку в момент глубокого проникновения партнера. Менструации же сопровождаются тупой болью.

Возможная причина - киста яичника. Ее находят у более 80% женщин перед менопаузой. В-основном киста безобидна и исчезает сама через три месяца, однако следует обратиться к специалисту, он проведет обследование для подтверждения диагноза и назначит повторный прием, если боли не исчезнут через 3 месяца.

2.Вы постоянно ощущаете зуд в области гениталий, а после поло ... Читати далі »

Переглядів: 11684 / Дата: 15.05.2012
Коментарів: 0