Слідкуйте за нами: rss twitter

Radymo.com - полезные советы на разные темы

Полезные советы, лунный календарь и восточный гороскоп
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 984 985 986 987 988 ... 1107 1108 »

Порада, як боротися із ревнощамиРевнощі - почуття негативне, виникає, коли людина відчуває брак любові, уваги, турботи і поваги з боку коханого або дуже близької людини. Може викликатися як уявними, так і реальними причинами.

Але що ж таке ревнощі і як з ними боротися? Ревнощі можна порівняти з боягузтвом, тому що вони є свідченням не любові, а невпевненості в собі, в своїй привабливості і перевазі над суперницями (-ками), боязні бути покинутою (-им) і недооціненою (-им). Тому треба підвищувати самооцінку і позбуватися від ревнощів.

Отже, що робити, якщо ревнуєш?

... Читати далі »
Переглядів: 11468 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 2 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Варто розслабитися і плисти за течією, оскільки сьогодні навряд чи вдасться виконати хоча б один пункт з наміченого розпорядку дня. Це може перетворити вас на виключно дратівливу та нервову людину.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »
Переглядів: 11582 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Порада, як запам'ятати ім'я людиниСтикалися з таким? Знайомишся з людиною, дізнаєшся його ім'я, а через 5 хвилин вже роздумуєш, культурно чи ні знову запитати, як його звуть. Якщо такі ситуації мали місце бути, то ось декілька нехитрих порад, як запам'ятати ім'я людини.

... Читати далі »
Переглядів: 11316 / Дата: 02.08.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН

Гострий розум і вміння приймати швидкі рішення дозволять вам досягти успіху як в індивідуальній діяльності, так і в колективних справах, особливо, якщо доведеться йти неперевіреним шляхом або ризикувати.

ТІЛЕЦЬ

... Читати далі »

Переглядів: 12060 / Дата: 01.08.2012
Коментарів: 0

Порада, чому потрібно рано лягати та вставати


Чому потрібно лягати спати до 00.00? Чому рано вставати - корисно? Чим краще режим жайворонка в порівнянні з розпорядком сови?

Інколи людина будучи завжди совою доводить, що це її біоритм, їй так жити комфортніше і в жайворонка перетворитися вона просто фізично не зможе. Але поступово починає приходити розуміння, що режим сови економічно і соціально не вигідний, а значить, потрібно міняти розпорядок. Але для цього необхідно себе мотивувати, переконати в правильності рішення.

Саме так з'явилися причини, чому рано лягати і рано вставати — корисно.
... Читати далі »
Переглядів: 11638 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада, як вирахувати індекс маси тіла


Розрахунок індексу маси тіла необхідний для того, щоб зрозуміти, чи є у Вас проблеми з вагою чи ні. Може бути врахований при лікуванні таких хвороб, як ожиріння і анорексія. Розробив цей показник бельгійський учений Адольф Кетеле ще в 1869 році.

Щоб правильно розрахувати індекс маси тіла, потрібно зовсім небагато. По-перше, ваш зріст, по-друге, вага. Формула обчислення наступна:

І = маса тіла, кг / (зріст * зріст), м
... Читати далі »
Переглядів: 12893 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада, як правильно вибрати взуття


Дуже важливу роль у здоров'ї людини відіграє догляд за ногами. Красиві ноги - заповітна мрія багатьох. А щоб вона здійснилася - необхідно, перш за все, знати, як правильно вибрати взуття.

Взуття не повинне бути ні просторим, ні тісним - взуття потрібно вибирати саме по нозі. Необхідно, щоб воно відповідало формі ноги. У тісному, незручному взутті уповільнюється кровообіг, внаслідок чого викривляються пальці. Таке взуття перешкоджає нормальному росту, а також розвитку ноги у дітей та підлітків. Високі каблуки теж вельми шкідливі, так як вони визначають неправильне положення стопи і таза, від чого страждають жіночі внутрішні органи.

... Читати далі »
Переглядів: 11658 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Гороскоп на 31 липня для всіх знаків Зодіаку


ОВЕН

Сьогодні на багато що може вистачити енергії та ентузіазму, тому використовуйте надану можливість переробити всі справи і підігнати всі "хвости", але тільки не на шкоду здоров'ю.

ТІЛЕЦЬ

З'явиться інтерес до розгадування таємниць і спроби вплинути на хід подій, в які ви волею чи неволею можете бути втягнуті. Головне, при цьому точно знати, що саме хочете одержати, інакше ваші зусилля можуть піти в пісок.

БЛИЗНЮКИ

... Читати далі »

Переглядів: 12048 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Порада: як зачати хлопчикаВ усі часи сім'я вважалося щасливою, якщо в ній на світ з'являвся хлопчик. Адже він у майбутньому ставав спадкоємцем, продовжувачем сімейної справи, захисником, а також помічником в старості. Тому багато сімей твердо вирішують завести хлопчика. Але в голові відразу виникає багато питань: коли варто почати, які існують методи, який з методів краще і який з них найбільш ефективний. Зараз ми спробуємо розібратися в цьому.

Отже, як зачати хлопчика?

Відразу хочеться відзначити, що методів, що дає ... Читати далі »
Переглядів: 12504 / Дата: 31.07.2012
Коментарів: 0

Отправляемся в любую дорогу с термосом


 

Довольно часто в жизни человека случаются различные походы, поездки или самые обыкновенные случаи, когда воду нужно максимально долго сохранить в горячем состоянии. Поэтому в подобных ситуациях просто невозможно обойтись без таких предметов, как термосы. На сегодняшний день термос встречается практически в каждой семье. Если человек собрался в дальнюю дорогу, то он обязательно захочет в дороге выпить чашечку горячего кофе или чая, поэтому термос будет просто необходим. Не менее важным предметом являются и термокружки, которые способны сохранить тепло в течение нескольких часов. 

Взяв с собой в дорогу термос и термокружку, можно всегда выпить чашечку горячего чая даже в холодную погоду, не боясь, что жидкость быстро остынет. Также термосы будут незаменимыми и при выезде на природу. Ведь представьте, как приятно после длинной дороги отдохнуть, раскинувшись среди прекрасных ветвистых деревьев, попивая любимый горячий чаек. Если же человек является ярым поклонником зимних прогулок, то здесь также будет сложно обойтись без термоса либо термокружки, ведь эти предметы ... Читати далі »

Переглядів: 11470 / Дата: 30.07.2012
Коментарів: 0
Радимо.com - корисні поради на будь-які теми. ||| Radymo.com - полезные советы на разные темы. © 2011 - 2018 ||| Місячний календар. ||| Лунный календарь |||