phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

11:58
4 ознаки інтоксикації організму медики перерахували
Зарубіжні медики представили увазі ознаки, які можуть сигналізувати про інтоксикацію організму. Одним із знаків є незрозумілий головний біль.

Отруйні речовини проникають в організм з продуктами харчування, через легені, шкіру, а також внаслідок променевих уражень, опіків і навіть електро-магнітного випромінювання. На що головний орган центральної нервової системи реагує у вигляді головного болю, в зв’язку з чим слід з’ясувати причину того, що відбувається, так як не виключена інтоксикація.

Наступна ознака – надбавка у вазі без видимих на те причин, з урахуванням того, що калорійність раціону знаходиться на колишньому рівні, як і фізична активність. Поясненням може служити і постійна втома, без серйозного фізичного перевантаження і з отриманням достатньої кількості сну. Як пояснили медики, не виключається те, що в організмі домінують шкідливі речовини, а це створює великий тиск на наднирники.

Різкі перепади настрою також можуть вказувати на інтоксикацію. У будь-якому випадку це гормональний дисбаланс. Штучні добавки ксеноестрогени заважають вироблятися природному естрогену в організмі, імітуючи його. Нерідко причиною депресії служить аспартам – штучний підсолоджувач, і тіло реагує таким чином на його надмірність.
 
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 234 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]