phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

10:54
5 найбільш шкідливих продуктів для зору - складено антирейтинг
Здоров’я очей безпосередньо залежить від харчування, яке повинно бути збалансованим, щоб уникнути проблем. Тому лікарі вирішили скласти антирейтинг з 5 найшкідливіших продуктів для зору.

В першу чергу експерти рекомендують знизити споживання білого хліба, який сильно шкодить зору. Продукти з пшеничного борошна вищого сорту змушують підшлункову залозу виробляти більше інсуліну, що в перспективі порушує кровопостачання очей.

З цієї ж причини не варто вживати продукти з високим вмістом швидких вуглеводів. До них відноситься різноманітна солодка випічка, льодяники, макарони з нетвердих сортів і рафінований білий рис.

Спиртне, в числі інших негативних наслідків для організму, руйнує сітківку очей і негативно впливає на ті ділянки ЦНС, які відповідають за чіткість зорового сприйняття.

При цьому небезпечними вважаються і безалкогольні напої, чиї численні барвники та консерванти вважаються однією з головних причин розвитку глаукоми. Зважаючи на наявність подібних добавок в снеках і чіпсах, ними теж не слід зловживати, особливо в молодому віці.
 
Категорія: Кулінарні поради | Переглядів: 466 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]