phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:21
5 простих способів позбавлення від хропіння назвали лікарі
Зарубіжний доктор Мусаб Ібрагім перерахував 5 простих способів позбавлення від хропіння. Одним з рішень проблеми є масаж.

За словами фахівців, людина з хропінням в обов’язковому порядку повинна вирішувати проблему, в іншому випадку апное уві сні підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

При цьому порушується і робота нервової системи людини. Мало того, від даної дисфункції страждає і партнер, який не може виспатися належним чином.

Мусаб Ібрагім радить робити щоденний масаж шиї, особливо якщо вона перевищує стандартні розміри. Вирішити поставлене завдання допоможе і вживання трав’яних напоїв, що розчиняють і видаляють мокроту, яка сприяє розширенню дихальних шляхів. Варіантами є складові, в числі яких м’ята і лимон, аніс, ромашка, кмин.

Наступна порада – спати на боці, так як підборіддя не буде відкидатися назад, тому дихальні шляхи залишаться більш відкритими і широкими, що означає полегшення дихання.

Простим способом є і застосування спеціальних смужок. Якщо їх порівнювати з судинозвужувальними назальними краплями, то перші виграють відсутністю побічних ефектів.

Проблему також дозволить усунути зміна подушки, яка повинна бути м’якою, що допомагає розслабитися і краще відкрити дихальні шляхи. Не менш важливо і те, щоб людині було комфортно перебувати в ліжку, додав доктор, в іншому випадку підвищується ймовірність апное уві сні.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 361 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]