phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

12:45
6 причин, які з самим серцем ніяк не пов’язані - чому болить серце
Людині здається, що болить серце, але іноді болі в грудях провокуються ураженням інших органів.

Міжреберна невралгія. При даному порушенні біль може відчуватися в зоні серця, але стандартні «серцеві» препарати не знімають інтенсивності больового синдрому. Біль, спричинений міжреберною невралгією, посилюється або слабшає, коли людина нахиляється, повертає корпус, рухає руками, сміється.

Невроз. У пацієнтів, які страждають неврозами, напади болю виявляються періодичними і тривають недовго, мають характер колючих, ниючих відчуттів.

Стрес або депресія. У такому стані у людини можуть спостерігатися болі, що нагадують болі при серцевому нападі – локалізовані в області шиї і плеча. Страх через можливий інфаркт тільки посилює стан. Але в разі депресії і стресу біль, схожий на серцевий, пов’язаний виключно з напругою м’язів.

Хвороби шлунка і підшлункової залози. Як правило, больові відчуття в серцевій області за таких хвороб виникають у зв’язку з прийомом їжі або від голоду.

Здуття. Здуття кишечнику – не така вже й рідкісна причина болю в області серця: при здутті порушення деяких серцевих функцій зумовлене фізичним тиском.

Проблеми з хребтом. Ослаблення хребта або його грижі в районі грудного відділу, защемлення нервового корінця – все це також здатне провокувати біль в області серця.

Увага! Якщо виникають болі серце, потрібно звернутися до фахівця – кардіолога або кардіохірурга. Причини такої болі не завжди небезпечні для життя, але тільки медичне обстеження може дати точну відповідь на питання, що саме викликало появу болю в серці.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 98 | Додав: adminA | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]