phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

19:48
9 порад для збереження здоров’я вух дали медики зі США
Медики з США представили увазі 9 порад для збереження здоров’я вух. Однією з рекомендацій є використання берушів при відвідуванні місць з високим рівнем шуму.

Пристосування, що вставляються в слухові проходи, можуть бути використані і на виробництві, і на концертах. Є деякі види берушів, які дозволяють чути музику в комфортному режимі, відзначають американські лікарі. Так як меломани найбільше ризикують отримати відповідні проблеми, то їм пропонується прослуховувати пісні з допомогою навушників протягом не більше 60 хвилин в день.

Любителям активного способу життя зі спілкуванням з великою кількістю людей важливо влаштовувати періоди тиші, які полягають в перебуванні в тихому місці. Згідно з дослідженнями, вухам потрібно 16 годин спокою, щоб оговтатися після гучного свята.

Фахівці з США категорично не радять використовувати ватні тампони, так як вони видаляють захисну вушну сірку. Найкраще здійснювати чистку вологим рушником або використовувати спеціальний розчин. Деякі ліки можуть сприяти втраті слуху, такі як нестероїдні протизапальні препарати, тому не варто їх приймати без консультації лікаря.

Надлишок вологи дозволяє бактеріям проникнути в вушний канал і атакувати його, що загрожує інфекціями, тому бажано використовувати затички для вух при відвідуванні басейну – ще одна порада медиків. Варто взяти до уваги і те, що виконання вправ, таких як ходьба, біг або їзда на велосипеді, допомагає перекачувати кров по всіх частинах тіла, включаючи вуха, сприяючи їхньому здоров’ю. Не менш важливо намагатися уникати стресових факторів, що позначаються негативним чином на всьому організмі. Лікарі з EarQ при цьому рекомендують проводити щорічні перевірки слуху.
Категорія: Медичні поради | Переглядів: 548 | Додав: adminA | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]