phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

18:01
Аромат жінки
 
 
 
 
Парфуми, як найтонша і таємнича частина образу жінки, давно оспівана поетами. Ще в стародавній Греції і Римі чоловіки і жінки вживали запашні есенції та креми. Вже тоді навчилися видобувати з квітів і рослин дорогоцінні ароматичні речовини.
У середині століття аромати набули просто "стратегічну” важливість: коли нехтували особистою гігієною та догляду за тілом приділяли дуже мало уваги, було модним, якби компенсуючи відсутність достатньої чистоти, вживати у великих кількостях пудру, рум'яна та парфуми. Існуюча грань між станами позначалася й на вживанні парфумів представниками різних класів. Виходило так, що за ароматом парфумів можна було судити про суспільне положення людини. Недивно, що найкращим подарунком Прекрасної Дами був шматочок запашного мила.
Сучасній Прекрасній Дамі не обійтися без культового Шанель № 5. В наші дні світ ароматів нескінченний і парфуми підкреслюють індивідуальність особистості.
Тому парфуми треба вживати тільки хороші, відповідні темпераменту і характеру. Енергійній жінці слід, відмовитися від парфумів нудотних, ніжній - від терпких, їдких запахів. Жінкам "темного” типу підійдуть важкі, пряні композиції, жінкам "світлого” типу ближче легкі парфуми, що виділяють свіжий аромат. Слід бути обережними у виборі парфумів і враховувати, що дешеві парфуми не мають нічого спільного з тонкими складними композиціями, створюваними відомими парфюмерами.
Вибір парфумів нерідко представляє труднощі. Марка тих чи інших парфумів і позначка навіть про високий ступінь якості мають, у відомому сенсі, підпорядковане значення, так як смаки людей - дуже різні. При виборі запаху важливо враховувати ту обставину, що на різній шкірі одні й ті ж парфуми можуть вести себе по-різному: їх аромат виділяє різні відтінки. Ця зміна аромату пов'язана із запахом власного тіла. Тому треба довго і ретельно перевіряти, поки ви, нарешті, не підберете парфуми, які повністю для вас підходять.
Будьте вірні парфумам, на яких ви зупинилися. Жінки, які мають в цьому відношенні досвід, завжди вживають одні і ті ж парфуми, і їм властивий один і той же приємний запах.
Парфуми - не туалетна вода. Ними не можна просто кропити волосся або одяг. Хороші парфуми мають настільки сильний аромат, що достатньо лише краплі. Трохи зволожте скроні, шию, мочки вух, - і ви будете вражені результатом. Корисно злегка надушити одяг і білизну.
Завжди пам'ятайте: парфуми призначені для вечора. Вдень - достатньо туалетної води, а в ранні ранкові години не потрібно ні того, ні іншого: нехай після прийнятої ванни збережеться свіжий аромат власного тіла.
Категорія: Корисні поради, як гарно виглядати | Переглядів: 2304 | Додав: radymo | Теги: аромат жінки, парфуми | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]