phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:30
Біль у спині: як полегшити без ліків
Біль у спині може свідчити про серйозні проблеми зі здоров'ям, тому варто вчасно звернутися до лікаря. Однак якщо ситуація некритична, полегшити біль можна самостійно. Пропонуємо дізнатися, які звички допоможуть це зробити.

Обирайте правильну позу для сну

Спіть на боці, підтягнувши коліна до грудей, ніби в позі плода, і покладіть подушку між колінами. Ця поза для сну утримає ваш хребет в нейтральному положенні і зніме навантаження на спину.

Стежте за правильною поставою

Сядьте прямо, розслабте плечі, а тіло притуліть до спинки стільця. Якщо ви відчуваєте, що вам недостатньо опори для спини, покладіть подушку або згорнутий рушник між попереком і сидінням.

Завжди тримайте ноги рівно на підлозі. Гарна постава і правильне підтримування спини заберуть навантаження із хребта та знімуть напругу.

Зробіть вправу у позі дитини

Опустіться на ноги, з'єднавши коліна. Повільно нахиліться вперед, проведіть руками перед собою і покладіть їх на підлогу. Тримаючи руки перед собою, покладіть лоб на підлогу і розслабте м'язи спини.

Залишайтеся в цій позі близько 5 хвилин. Це положення допоможе вам зняти напругу в шиї та спині.

Розслабте м'язи спини

Повільно нахиліться вперед, намагаючись дотягнутися руками до пальців ніг. При цьому розслабте м'язи спини. Затримайтеся в такому положенні приблизно 30-60 секунд.

Спробуйте медитувати

Знайдіть тиху кімнату, де вам ніхто не завадить. Сядьте на підлогу, схрестивши ноги, і закрийте очі. Тримаючи хребет прямим, розслабтеся в цьому положенні і медитуйте приблизно 5-10 хвилин.

Якщо ви не любите медитувати, ви можете спробувати глибоке дихання, зробивши 10 глибоких вдихів і видихів поспіль. Медитація допоможе вам вивільнити більше ендорфінів, знизити рівень стресу та контролювати біль не лише у спині.
Категорія: Народні поради | Переглядів: 35 | Додав: radymo | Теги: Спина, біль, полегшення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]