phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

15:27
Будуть працювати від енергії людини нові біосенсори та імплантати
Нові біосенсори та імплантати будуть працювати від енергії людини

Натільні та імплантуючи пристрої в цей час використовуються для безлічі функцій, включаючи відстеження та моніторинг стану здоров’я. Однак для подачі енергії зазвичай потрібні громіздкі батареї і простої через перезарядки. Міжнародна група вчених припускає, що досягнення в області матеріалів і електронного дизайну можуть бути здатні перетворювати біомеханічну енергію в електричну, відкриваючи шлях для пристроїв, які можна носити і імплантувати, але яким не потрібна підзарядка. Результати дослідження публікує журнал Biosensors and Bioelectronics.

Ларрі Ченг, професор факультету технічних наук і механіки Пенсільванського університету пояснює, що його команда прагнула створити пристрої, які можуть збирати енергію, і розробити датчики, які можуть працювати автономно. Своєрідний комбайн для збирання енергії може подавати енергію для живлення інших пристроїв, в той час, як датчики з автономним живленням можуть забезпечувати власну енергію для роботи в якості автономних пристроїв.

Такі датчики можуть привести до більш точної охорони здоров’я і можливостям віддаленого моніторингу здоров’я.

Міжнародна група дослідників на чолі з інженерами Пенсільванського університету вивчає можливість розробки розтягуваних біосенсорів з автономним живленням, які в один прекрасний день можуть привести до створення натільних пристроїв, котрі не мають потреби в заряджанні, або навіть датчиків, які живляться від самого процесу, який вони створили. Надано: Penn State.

Дослідники заявили, що розтяжні п’єзоелектричні матеріали — тверді речовини, здатні накопичувати електричні заряди — мають вирішальне значення для розвитку таких приладів. Оскільки людські тканини м’які і постійно змінюють форму, матеріали повинні мати можливість згинатися і розтягуватися.

На думку дослідників, біосенсори можуть бути не просто перенесені на поверхню шкіри, але одного разу можуть бути імплантовані в тіло. За словами Ченга, успіхи в дизайні і розробці матеріалів за останнє десятиліття допомогли дослідникам розробити п’єзоелектричні матеріали, які досить гнучкі і міцні, щоб витримувати вплив навколишнього середовища всередині тіла, але при цьому настільки чутливі і ефективні, що можуть захоплювати і перетворювати такі швидкі рухи, такі як серцебиття і дихання.
 
Категорія: Цікаві тести | Переглядів: 337 | Додав: adminA | Теги: від енергії людини, нові біосенсори та імплантати | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]