phone вибачте за незручності mailМісячний календар
menu

00:07
Чи достатньо ви п’єте води щодня: як перевірити
вода Напевно ви чули, що необхідно випивати два літри води в день. Хоча цей стандарт рекомендується службами охорони здоров’я, насправді не існує єдиної мірки вживання рідини.

"Вам може знадобитися менше або більше води, ніж іншому. Буде розумно визначити індивідуальне споживання рідини, адже вона впливає на все, від обміну речовин до вашого настрою", — говорить лікар-натуропат Дрю Сінатра з Північної Кароліни.

Експерт підкреслює важливість відповідного людині рівня гідратації. Вода — постачальник корисних і поживних речовин, бере участь в регулюванні температури тіла і відповідає за детоксикацію організму.

"Вода змащує суглоби, покращує еластичність шкіри. Рідина необхідна для правильного функціонування всього організму", — нагадує Дрю Сінатра.

Вона називає два способи дізнатися, чи достатньо ви п’єте щодня.

Колір сечі і частота позивів. Візуальний аналіз сечі — це відмінний спосіб виміряти, чи достатньо в вас рідини. Сечовипускання кожні 90 хвилин — це нормально, як і колір сечі — світло-солом’яного кольору. Якщо сеча темна, і ви мочитеся кожні шість годин або рідше, то пийте більше! Коли сеча чиста, можливо, це надлишок рідини і, швидше за все, вода не приносить користі.

Еластичність шкіри. Ще один спосіб отримати уявлення про рівень гідратації, особливо для дітей і літніх людей — це перевірити еластичність шкіри. Для цього затисніть пальцями шкіру на тильній стороні кисті на кілька секунд, а потім відпустіть. Якщо пружність шкіри швидко відновиться, ви добре гідратовані, але якщо буде потрібно час, щоб шкірі повернутися в нормальне положення, можливо, у вас зневоднення.
Категорія: Цікаві поради | Переглядів: 316 | Додав: radymo | Теги: користь, вода, пиття | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]